این بود یک روز بد به یک میلیاردر.

به عنوان سهام کاهش یافت در سراسر جهان روز شنبه در coronavirus نگرانی, 10 تا از ثروتمندترین افراد در جهان از دست داد جمعی 30 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

آمازون رئیس جف بزوس — جهان ثروتمندترین فرد با وجود هوازدگی پرهزينه ترين طلاق در تاریخ در سال گذشته — او را دیدم ارزش خالص جست و خیز کردن توسط $4.8 میلیارد دلار به کمتر از $123 میلیارد دلار به عنوان سهام خود را e-commerce نیروی عظیم منهدم کننده غرق 4 درصد است.

بزوس,’ همسر سابق مکنزی نیز دیدم 1.7 میلیارد پاک از ثروت او — که صفوف در شماره 23 در سراسر جهان با توجه به فوربس.

جف بزوس ” دوشنبه دست دادن همسان تنها توسط Bernard Arnault مدیر عامل شرکت لوکس فرانسوی کنگلومرا LVMH که او را دیدم ارزش خالص شیب توسط همان مقدار به $100.4 میلیارد دلار است.

Facebook مارک زوکربرگ همچنین احساس گرما خود را به عنوان سهام شرکت سقوط 4.5 درصد در دوشنبه او هزینه $3.4 میلیارد دلار است.

35 سال زوکربرگ, آیا, اما, دقت نگه دارید و بر روی نقطه خود را به عنوان پنجمین فرد ثروتمند جهان با $74.4 میلیارد ارزش خالص نسبت به زارا مدیر عامل Amancio Ortega را $73 میلیارد دلار رسید که خود را از دست داد 4 میلیارد دلار در روز دوشنبه ،

تسلا 7.5 درصد ترمز — بدتر شده توسط این شرکت با تکیه بر آن به تازگی افتتاح کارخانه چین برای ادامه رشد زدم 2.4 میلیارد دلار از ایلان ثروت.

بیل گیتس که قبلا برگزار شد عنوان ثروتمندترین فرد در جهان از دست داده و نسبتا کوچک 1.5 میلیارد دلار به پایان رسید و روز به ارزش $111.1 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im