جف بزوس باعث می شود سفر به آمازون انبار کل غذاهای

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در بازدید از یکی از شرکت انبارها به عنوان به خوبی به عنوان یک کل مواد غذایی فروشگاه مواد غذایی در یکشنبه, ساخت نادر ظاهر عمومی به عنوان کارکنان را افزایش شکایات در مورد شرایط کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بزوس, پوشیدن شلوار جین لاغر و باریک-مناسب دکمه پایین پیراهن و یک ماسک صورت, تور نامشخص آمازون انبار و کل مواد غذایی سوپر مارکت در یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط شرکت روابط عمومی حساب.

در 47-ویدئو دوم ثروتمندترین مرد جهان که در حال حاضر دارای یک ارزش خالص فقط خجالتی از 125 $میلیارد دلار با توجه به فوربس — استقبال کارکنان و تشکر از آنها را برای کار سخت خود را.

“من مانند شما ماسک,” میلیاردر گفت: تمام مواد غذایی کارمند کار یک راهرو. “من نمی توانم تکان دادن دست خود را — آن را سخت به شکستن عادت” او گفت: یکی دیگر از.

این ویدئو را بلافاصله جلب barbs از کاربران توییتر. “آیا آمازون سهولت در این کار تقریبا غیر ممکن است نرخ و سهمیه هنگامی که جف متوقف می شود ؟” یک کاربر پاسخ داد. “وای که خوب است” پاسخ داد: یکی دیگر از. “چگونه در مورد دادن این سخت کارگران افزایش یا جایزه؟”

این ویدئو تنها چند روز پس از آمازون استاتن آیلند انبار شد و با ضربه دوم آن کار اعتراض در بسیاری از هفته.

کارگران در بلومفیلد مرکز توزیع به نام JFK8 راه می رفت خارج از مرکز توزیع در اعتراض به این شرکت دست زدن به این ویروس در میان شکایات که 25 نفر وجود دارد که تست مثبت برای این بیماری مرگبار. آمازون اختلاف اعداد.

که تجمع دقیقا یک هفته بعد از ده ها تن از کارکنان برگزار شد در اعتراض به رهبری مدیریت دستیار کریستوفر Smalls — بود که بعد از اخراج توسط آمازون.

در نیویورک حدود 40 مقامات منتخب از جمله مدافع عمومی Jumaane ویلیامز حسابرسی اسکات استرینگر و شورای شهر سخنران Corey Johnson, اخراج کردن یک نامه به بزوس در مارس 1, خواستار Smalls’ rehiring و برای آمازون برای اجرای COVID-19 پروتکل های ایمنی و پرداخت را ترک کنند.

“ما نوشتن را در حمایت از خود کارگران خواستار شما را به نزدیک آمازون انبارها تا زمانی که شما قرار داده و به جای راه حل های واقعی — با مستقل مانیتور — برای محافظت از کارگران و مردم در این لحظه از بحران بهداشت عمومی” با توجه به نامه.

Jeff Bezos
جف بزوسخبرگزاری گتی ایماژ

آمازون انبارها در دیترویت و شیکاگو — دو باغ از coronavirus همه گیر در آمریکا نیز دیده می شود کار شد.

آمازون است که مصرف کارکنان متوسط در آن انبار و ارسال به خانه هر کسی با درجه حرارت 100F یا بیشتر از آن است که در یک پست وبلاگ.

این شرکت در ماه گذشته گفت که این امر استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده آمریکا برای مقابله با افزایش سفارشات آنلاین و متعهد به اضافه 2 دلار به آن حداقل 15 دلار در هر ساعت به ما کارگران از طریق آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im