جف بزوس’ فروش سهام قبل از coronavirus سقوط نجات داد او ثروت

جف بزوس ذخیره ثروت کوچک با فروش میلیاردها دلار در آمازون سهام قبل از coronavirus همه گیر سقوط بازار سهام یک گزارش جدید گفت.

56 ساله e-commerce سرمایه دار خیلی مهم اجتناب حدود 317 میلیون در مقاله زیان های آزادسازی $3.4 میلیارد دلار ارزش سهام آمازون در اوایل فوریه — کمتر از سه هفته قبل در بازارهای جهانی چهار به عنوان ویروس در سراسر جهان وال استریت ژورنال تحلیل یافت.

بزوس گرفته اند که ضربه سنگین او نگه داشته آمازون سهام از طریق مارس 20 با توجه به این مقاله روز سه شنبه گزارش. سهام این شرکت قیمت بسته شده در $1,846.09 که روز پایین 8 درصد از Jan. 31.

آن را نامشخص چه نقشی در صورت وجود coronavirus در بزوس ” تصمیم به فروش حدود 3 درصد از سهام آمازون قبل از بحران شد یک بیماری همه گیر است که به طور موثر kneecapped اقتصاد جهانی است.

بزوس گفت: در سال 2017 است که او را به فروش حداقل 1 میلیارد دلار در سهام هر سال به صندوق آبی منشاء خود را خصوصی هوافضا شرکت. آخرین دور از فروش نیز پس از آمازون تحویل یک انتظارات-ضرب و شتم Jan. 30 گزارش درآمد که در آن ارزش بازار بالاتر از $1 تریلیون.

آمازون کاهش یافته است به نظر این مجله را تجزیه و تحلیل.

بزوس در میان بسیاری از شرکت های بزرگ آمریکا honchos که جمعی ریخته حدود 9.2 میلیارد دلار در سهام بین Feb. 1 و مارس 19, اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از 1.9 میلیارد دلار در ضرر و زیان بالقوه به بازار گسترده تر ناموفق mr, the وال استریت ژورنال یافت با بررسی بیش از 4000 نظارتی براده. در این مقاله اشاره کرد که “هیچ پیشنهاد از” مدیران ساخته شده معاملات بر اساس اطلاعات خودی.

Traders work on the floor of the Dow Industrial Average at the New York Stock Exchange.
معامله گران کار در کف میانگین صنعتی داو در بازار بورس نیویورک.خبرگزاری گتی ایماژ

دوره گزارش را دیدم یک چشم انداز مثبت در فروش در میان شرکت های خودی به عنوان S&P 500 شاخص سقوط حدود 30 درصد از اوج آن است. مسئولان شرکت به فروش می رسد حدود 6.4 میلیارد دلار سهام در طی همین بازه زمانی در سال گذشته با توجه به مجله.

بزوس را حفظ کرده است و عنوان خود را به عنوان ثروتمندترین مرد جهان در میان اخیر رکود بازار. خود را خالص ارزش رشد کرده است بیش از 2.3 میلیارد دلار تا کنون در این سال برای رسیدن به $117 میلیارد دلار که از روز شنبه با توجه به بلومبرگ میلیاردرهای شاخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>