پورت سنت. لوسی — جف مک نیل نشده رسما گفته شده است او متس’ روزمره سوم baseman, اما او در حال آماده شدن به سمت این احتمال است.

در بهار گذشته McNeil کار می کرد در میدان را ترک کرد اما صدمات به تاد فریزر و Jed زن lowrie نقل مکان کرد و او را به پایه سوم در اوایل فصل. فریزر بازگشت به تبدیل شدن به اصلی سوم baseman با McNeil تا حد زیادی در بیرون از محیط. در حال حاضر McNeil است متس’ بهترین گزینه سوم — یک موقعیت او انتظار کمتر خواهد بود خواستار جسمی از خود.

“فقط نوع از دانستن که در آن شما در حال رفتن به هر روز شما در حال رفتن به در, سوم, شما نوع می دانید آنچه در آن طول می کشد” McNeil روز دوشنبه گفت:. “[شما] می دانند چگونه بدن خود را احساس می کند و ما باید بزرگ آموزش کارکنان در اینجا برای کمک به من از طریق هر چیزی, بنابراین من به دنبال به جلو به آن است.”

McNeil ادعا برای NL حلاجی عنوان های زیادی از فصل گذشته اما در اواخر رکود کاهش یافته و متوسط خود را از .340s به .318. هنوز McNeil آورده تعجب پاپ به صف با 23 homers.

“من فکر می کنم من نوع دو متفاوت hitters سال گذشته” مک نیل گفت. “منظورم این است که چیزی وجود دارد من که تغییر آن چه در آن بود. من آمار کمی بیشتر خانه اجرا می شود در نیمه دوم از اول. من آمار کمی بالاتر از متوسط در ابتدا, اما هیچ چیز تغییر کرده است. من فقط نوع آنچه اتفاق افتاده است به طوری که ما می توانید ببینید که چگونه از آن است که این سال است.”


متس COO جف Wilpon با صدور بیانیه ای پس از شکست مذاکرات بین استرلینگ همکاران و استیو کوهن بود که در تلاش برای تبدیل شدن به این تیم را صاحب اکثریت است.

“به عنوان بهار آموزش شروع به نمایندگی از مالکیت ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در توضیح اینکه چرا پیشنهاد معامله به پایان رسیده است” Wilpon گفت. “با توجه به محرمانه بودن و عدم اطلاع توافق ما قادر به انجام این کار در این زمان. بنابراین در حال حاضر من معتقدم که ما نیاز به تمرکز بر روی آینده و نه در گذشته و این چیزی است که ما قصد داریم به انجام.

“ما می خواهیم برای اطمینان از طرفداران ما است که ما را از ادامه تعهد ما به برد در سال 2020 و فراتر از آن و ما کار سخت برای به دست آوردن و حفظ همه اعتماد به نفس و اعتماد است. ما در حال حرکت رو به جلو به پیدا کردن یک معامله جدید. ما نمی خواهد به جزئیات و یا به روز رسانی بر روی جدول زمانی و یا روند تا زمانی که ما در حال آماده به اعلام عمومی. با تشکر از شما که این همه می توانم بگویم در حال حاضر است.”


در انداختن از 270 پوند به 240 این زمستان Jeurys Familia گفت: مصرف دومینیکن مواد غذایی — بیشتر سرخ شده با مرغ و برنج کاهش یافته است.

“من واقعا اضافه وزن” Familia گفت. “ترین فصل من خواهد بود در حدود 240 یا 245, بنابراین من نمی دانستم که من تا به حال بدست که دور اضافه وزن, بنابراین من فقط می خواستم به عقب آمده بود و در همان وزن من tor بقیه زندگی حرفه ای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی