جف جلسات تامی Tuberville سر به رواناب در آلاباما در سنای مسابقه

MONTGOMERY, علا. — دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات چهره سابق و مربی فوتبال کالج تامی Tuberville در یک جمهوری خواه انتخابات مارس 31 عنوان سابق سناتور آلاباما به دنبال به دست آوردن مجدد دیرین صندلی او برگزار شد.

جلسات و Tuberville موفق به کسب بیشترین آرا در اولیه روز شنبه به پیشرفت از شلوغ اولیه زمینه است. در انتظار انتخابات برنده در نوامبر دموکراتیک است وقت داگ جونز.

73 ساله جلسات خدمت در سنا برای دو دهه قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل. Tuberville و 65 مورد استفاده برای مربی در دانشگاه آبرن.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور جلسه از کابینه خود را پس از به شدت انتقاد جلسات برای خروج از تحقیقات فدرال روسیه را به دخالت در سال 2016 آمریکا. اما در طول این سال مجلس سنا کمپین جلسات هنوز هم موقعیت خود را به عنوان یک حامی قوی از رئيس جمهور در دستور کار است.

Tuberville نیز از نزدیک تراز خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیار محبوب در میان آلاباما عمیقا محافظه کار حزب جمهوری خواه. همچنین در این مسابقه بودند که در کنگره ایالات متحده Bradley بایرن, Rep. آرنولد Mooney تاجر استنلی Adair و فعال جامعه اموزش صفحه نلسون.

برنده خواهد شد به احتمال زیاد یک رقیب قوی به جونز که با شکست یک رسوایی-گرفتار Roy Moore, سابق, آلاباما, رئیس دادگستری, در دسامبر 2017 برای تبدیل شدن به آلاباما اولین سناتور دموکرات در یک ربع قرن. جونز تنها حزب دموکرات در ایالت های خود را در یمن تحت کنترل دولت است.

جلسه داد تا سنا صندلی که او منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل موقعیت او مجبور به استعفا شد و پس از recusal از روسیه درخواست موجب تاول انتقاد از رئیس جمهور. جلسه اول شده بود سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن اما در یک پیچ و تاب و از طنز سیاسی رئیس جمهور را سرزنش در حال حاضر تهدید جلسات سیاسی باز گشت برای یک صندلی او پس از ایمن برگزار می شود.

در این مسابقه تبدیل به یک ماجراجویی به دو فرد رواناب با نامزد تجارت barbs در سخنرانی و بیش از امواج رادیو و تلویزیون.

جلسات حفظ کرده است وفاداری به تهمت و اشاره کرد که او برای اولین بار در ایالات متحده سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و استدلال او می تواند بیشتر موثر در پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

“من باید یک رابطه بهتر. من می دانم که آنچه که او فعالیت در. من با او در آن تظاهرات. من دیدم که چگونه واکنش مردم به قدرت خود و قدرت. من فکر می کنم او را برنده دوباره” جلسه به خبرنگاران گفت: در خارج از تلفن همراه خود بگوئید صبح روز سه شنبه.

این توافق اولیه را تبدیل به یک رقابت میان نامزدها برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان مهمترین و وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Tuberville تقویت شده توسط شهرت از سال به عنوان یک مربی فوتبال در تلاش است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان سیاسی خارجی در مسابقه.

“این کشور دچار مشکل است. خدا را شکر ما انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Tuberville گفت: در یک آخر هفته کمپین توقف در پرتویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا کنون در آنجا ماند سکوت در مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de