یک وکیل برای جفری اپستین و مستغلات ادعا کرد در یک جلسه در روز سه شنبه است که دادستان کل ایالات متحده جزایر ویرجین است که مسدود کردن چند میلیونر perv املاک از پرداخت قربانیان خود را.

بنت Moskowitz که به نمایندگی از اپستین و مستغلات گفت: دادستان کل دنیس جورج طرح دعوی در دادگاه و پیوندها او در برابر این املاک را ترک کرده اند و او قادر به انتشار پول به یک قربانی صندوق جبران خسارت.

“دادستان کل برای جزایر ویرجین تصمیم گرفته است به هر دلیل مانع برنامه” Moskowitz در این جلسه گفت: در دادگاه فدرال منهتن.

Moskowitz اضافه شده است که املاک و نیاز به دسترسی به پول “به پرداخت وکلا housemen … مردم برای برش چمن. زمان است از ذات با برنامه است.”

صندوق خواهد توزیع اپستین پول به قربانیان خود را محرمانه — اما جورج را مسدود کرده است آن چون دیگر قربانیان ممکن است از دست, پرداخت, او در بیانیه ای گفت شنبه.

“دفتر دادستان کل است مخالف تصویب این صندوق در حال حاضر به عنوان پیشنهاد به دلیل آن را فاقد انصاف و پاسخگویی بی طرفی و حساسیت به قربانیان در یک سطح ببینند و” جورج در بیانیه ای گفت:.

“بیشتر قربانیان که هنوز جلو آمده و یا کسانی که ممکن است مایل به استفاده از این صندوق باید حمایت و محافظت شده با بودجه برای مشاوره و ادعا می کند بیش از حد. به موجب مسئولیت من به قوانین جزایر ویرجین وجود دارد که باید پر مسئوليت نه تنها از املاک و اما کسانی که در شرکت تسهیل و پوشش اپستین جنایات,” او اضافه شده است.

اپستاین خود را به دار آویخته و از منهتن زندان تخت در ماه اوت در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im