جرمی Hefner را تبادل برنامه ریزی برای ارائه متس اوج یعقوب deGrom

پورت سنت. لوسی — سنگ فرش, طرح شکل گرفتن است برای متس و آمد یکشنبه یعقوب deGrom آزمایشی را به تپه برای اولین بار در بهار امسال در یک بازی در برابر اتباع در شبدر پارک.

این بوده است که ثابت ساخت برای deGrom و بقیه متس استارت جدید تبادل مربی جرمی Hefner.

“بهار آموزش می توانید ، ما در حال ساخت آنها را در یک مد است که مجموعه آنها را برای موفقیت در این فصل است. ما نمی خواهیم هر گونه جهش در حجم کار” Hefner گفت: پست دوشنبه از طرح خود را.

“آنها بوده است و در این مسیر در حال حاضر در offseason, به طوری که آنها ایجاد حجم در وزن اتاق. آنها در ساخت حجم بالا در حال اجرا است. آنها در ساخت حجم بالا در طولانی خود را پرتاب و در حال حاضر ما شروع به کاهش برخی از که و افزایش برخی از بازی های اکشن.”

DeGrom در حال آمدن است خاموش مستقیم دو Cy Youngs. طی دو فصل deGrom انداخته است 421 نوبت با 524 strikeouts و تنها 90 پیاده روی. او تبادل طلا.

این متس در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در deGrom کلی حجم کار. او می تواند اوج خیلی زود بنابراین زمان بندی همه چیز است با right-hander.

“ما فکر می کنیم جیک در یک نقطه خوب,” Hefner گفت. “و این همان برای هر مرد. این همان حس است که آنها باید این حجم کار شده است که آنها تا به حال ساخته شده و در حال حاضر آنها در حال رفتن به شروع به بازی. همه حجم کار همان است اما همه شروع به رسیدن به مرحله ساخت تا به بازی.”

برای Hefner وجود دارد که توجه به جزئیات است.

Mets
تبادل مربی جرمی Hefner نظارت اغل گاو یا حشم جلسه توسط یعقوب deGrom.Anthony J باعث تخریب جهانی

“این است که بسیار متفاوت تر از آن بوده است و در گذشته احتمالا کمی علمی تر از آن شده است در گذشته فقط کمی دانستن چگونه بسیاری از می اندازد ما پرتاب” Hefner توضیح داد. “ما فقط باید بسیاری از گلوله ها در اتاق. بنابراین ما فقط در تلاش برای مطمئن شوید که ما واقعا مراقبت از بچه ها درک کنند مانند آنچه اغل گاو یا حشم [جلسه] در واقع به نظر می رسد مانند و چقدر استرس قرار می دهد که در بدن به عنوان مخالف به بازی شیر یا خط به عنوان مخالف در این بازی به عنوان مخالف به وزن اتاق مخالف مطبوع زمینه, به عنوان مخالف به خواب و سفر و تلاش برای جامع در مورد آن. که بخش علمی. ما اعداد بر این در حال حاضر.”

ارزیابی در حال انجام است روز به روز.

“این بسیار خوب او انداخت اغل گاو یا حشم [جلسه] امروز و در حال حاضر او را برای رفتن به خارج برای دو روز.’ شاید آن را فقط یک روز یا شاید او نمی نیاز به یک اغل گاو یا حشم در همه” Hefner گفت. “فقط در تلاش برای مطمئن شوید که ما واقعا مراقبت از بچه ها به دلیل, برای ما برای انجام همه چیز ما می خواهیم به انجام این کار آنها باید در این زمینه تمام سال است.

“این بچه ها بزرگ هستند و نه تنها آنها بزرگ بیس بال بازیکنان آنها انسان به عنوان” Hefner گفت. “آنها را نگه دارید من در خط فقط به عنوان به عنوان من سعی می کنم به آنها کمک کند تا آنجا که من می توانم. آن است که سرگرم کننده برای کار با. آنها گرسنه هستند و برای برخی از آنها این پول برخی از آنها این وضعیت اما همه آنها را برنده سری جهانی. که مهم ترین چیز است.

“من اهمیتی نمی دهند چه خود راننده است که به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند به برنده سری جهانی. سپس ما خوب است.”

Hefner است در مورد روابط است.

“او خیلی فروتن” دستیار GM Allard بیرد گفت. “آن را سرگرم کننده برای دیدن او در یک جلسه. او یکی از آن دسته از بچه ها که ممکن است باهوش ترین مرد در اتاق اما او پرسیدن سوالات بیشتر از هر کس دیگری و این خیلی خوب است.”

مایکل Wacha شروع خواهد شد روز سه شنبه در لکلند در برابر ببر. نوح Syndergaard خواهد شد روز شنبه در برابر Astros ریک Porcello استیون Matz و مارکوس بود در حال حاضر شروع به بازی.

Hefner سریع به نقطه به کار انجام شده توسط خود همکار تبادل مربیان ریکی استخوان جرمی Accardo و فیل ریگان که در زمان بیش از سال گذشته زمانی که دیو Eiland اخراج شد و کار این اردوگاه و همچنین در سن 82.

“ریکی جرمی و فیل در سال گذشته آنها مرا برای این همه” Hefner گفت. “اگر آنها تا به حال انجام داده اند و آنچه آنها گذشته آن را نمی خواهد به عنوان آسان از جاده ها است.”

راه طولانی است فقط آغاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im