جری Stackhouse است جادوگران روی لئامت دادن soured او را با مایکل جردن

گاهی اوقات بازی خود را با قهرمان نیست همه آن را خورده بود و حتی اگر که بت مایکل جردن.

جری Stackhouse همکار, North Carolina Tar Heels محصول, همکاری با Airness در واشنگتن در اردن نهایی NBA در فصل 2002-03 اردن فصل دوم با جادوگران پس از سه سال غیبت پس از بازنشستگی از شیکاگو بولز در سال 1998 است.

“من آرزو می کنم من هرگز در واشنگتن برای تعدادی از دلایل” Stackhouse در حال حاضر ویلانووا مربی گفت: ESPN “را Woj غلاف” پنج شنبه. “من احساس ما در راه ما را در دیترویت قبل از اینکه من رو داد و ستد وجود دارد. اما آن را واقعا به چالش کشیدن قادر به در یک وضعیت با یک بت که در این نقطه خاص من احساس می کردم یک بازیکن بهتر است. و چیزهایی که هنوز در حال اجرا را از طریق مایکل جردن.”

Stackhouse بازی 18 فصل در NBA از جمله دو در واشنگتن پس از داد و ستد در دیترویت پیستونز برای Rip همیلتون در شش بازیکن مبادله در سال 2002. او به طور متوسط یک تیم-بهترین 21.5 امتیاز در هر بازی در فصل اول تحت سابق گاو مربی داگ کالینز فقط پیش از 39 ساله اردن حرفه ای-کم 20.0 ppg در 37-45 تیم.

jerry stackhouse memories michael jordan wizards
جری Stackhouse و مایکل جردنخبرگزاری گتی ایماژ

“من فکر می کنم Doug Collins – I love داگ. اما من فکر می کنم که یک فرصت بود برای او را برای برخی از لحظات بد است که آنها ممکن است تا به حال در شیکاگو” Stackhouse گفت. “پس (آن را) تقریبا همه چیز است که مایکل می خواست انجام دهد. ما را به یک شروع بسیار خوب و پس از آن من فکر می کنم او نمی مانند راه جرم اجرا شد به دلیل آن بود در حال اجرا کمی بیشتر از طریق من. او می خواست برای به دست آوردن کمی بیشتر isolations در پست البته بنابراین ما تا به حال بیشتر isolations برای او در پست.

“و آن را فقط به نوع spiraled در راه است که در آن من نمی لذت بردن از این فصل در همه. نوع تصویر است که من تا به حال در ذهن من از مایکل جردن و احترام من برای او را از دست دادم و کمی از آن را در طول دوره که در آن سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im