Jersey City, شهردار تحمیل coronavirus منع رفت و آمد در کافه کاباره ها

Jersey City, شهردار استیون Fulop روز پنج شنبه اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد در کافه ها و کاباره ها آغاز این هفته با توجه به coronavirus نگرانی.

“کسانی هستند که غیر قابل کنترل محیط” Fulop گفت PIX11. “کاباره ها و کافه ها جذب بسیاری از مردم ما به طبقه بندی که به عنوان کنترل نشده. رستوران ما می خواهید به اجازه می دهد برای باز بماند. ما نوع تلاش برای پیدا کردن تعادل.”

شهردار مشخص نیست در چه زمان حکومت نظامی شروع خواهد شد اما گفت به احتمال زیاد خواهد شد 9 یا 10 p. m.

شده اند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در شهرستان نیوجرسی اما شهردار گفت که او می خواهد به جامعه آماده می شود.

“بله ما در حال تهاجمی تر از هر کسی در دولت است. چرا ؟ بسیار وجود دارد عدم قطعیت در سراسر تست که حامل ویروس و چگونه به سرعت آن را گسترش می یابد بنابراین ما می خواهید به بیش از حد محتاط تا زمانی که ما برخی از پاسخ های” Fulop گفت: در یک صدای جیر جیر.

“کار من این است که مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از ساکنان و فعال بودن حق است تماس بگیرید تا ما اطلاعات بیشتر,” او اضافه شده است.

در چهارشنبه Fulop لغو رژه سنت پاتریک و همچنین دیگر شهرستان-حمایت و یا شهرستان-درگیر حوادث.

او همچنین گفت که این شهر را بپرسید سالن که میزبان گروه های خصوصی از 25 به حفظ اطلاعات تماس برای همه مهمانان در مورد یکی از آنها تایید شده است به کامپیوتر, با توجه به NJ.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>