JetBlue بنیانگذار دیوید Neeleman به گزارش birthed یک شرکت هواپیمایی جدید به نام نسیم هوایی به خدمت شهرهای آمریکا که نمی بسیاری از پروازهای مستقیم.

Neeleman گفت: پنجم حامل هوا, راه اندازی پنج شنبه, عمل بدون توقف پروازهای بین اواسط اندازه شهرستانها که در حال حاضر فاقد “معنی دار و یا مقرون به صرفه خدمات” گزارش های خبری می گویند. بنا به گزارش نسیم با هدف ارائه اولین پرواز خود را در پایان این سال است.

“ما به ارمغان آورد بشریت بازگشت به صنعت هواپیمایی با JetBlue” Neeleman گفت: با توجه به سی ان ان. “امروز ما هیجان زده به معرفی برنامه ‘جهان بهترین خطوط هوایی است.'”

Neeleman پیدا کرده است موفقیت با یک مدل مشابه در برزیل که بودجه شرکت هواپیمایی آزول در خدمت ده ها تن از شهرستانها که پرواز مستقیم از بزرگتر خطوط هوایی کسب و کار خودی گزارش شده است.

نسیم اجاره یک ناوگان از 30 jets امبرائر برای تحویل در شروع ممکن است و دستور داد 60 جدید هواپیماهای ایرباس که تحویل داده خواهد شد در ماه آوریل شروع 2021 گزارش گفت:. این شرکت همچنین گزارش ثبت برنامه با ما بخش حمل و نقل برای یک شرکت هواپیمایی عامل گواهی.

این شرکت خواهد شد در شهر سالت لیک اما Neeleman کاهش یافته است به شناسایی شهرستانها که دریافت خواهد کرد نسیم, پرواز, با توجه به سفر وبلاگ امتیاز ،

“این واقعا فقط در تلاش برای پیدا کردن یک خوشه. شما نمی تواند ظاهر همه جا” او این گزارش گفت:. “ما در حال کار بر روی یک زن و شوهر از فرودگاه و خواهیم دید که در واقع می آید به این حزب است.”

گذشته از JetBlue و Azul Neeleman راه اندازی کرده است Morris هوا و top world news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر