JetBlue United Airlines موافق به پرواز داوطلب پزشکی کارگران به نیویورک رایگان

JetBlue و هواپیمایی متحده توافق کرده اند که به پرواز پزشکی داوطلبان به شهر نیویورک و دوباره رایگان می باشد.

شهردار de Blasio روز جمعه اعلام کرد با همکاری شرکت های هواپیمایی به ارائه رفت و برگشت پرواز به پرسنل آینده برای کمک به مبارزه با COVID-19 در کشور کانون برای شیوع.

“ما بهداشت و درمان کارگران قهرمانان و در حال حاضر آنها نیاز به تقویت برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به آنها می گفت:” شهردار, بیل د Blasio, در بیانیه ای. “من خواستار پزشکی حرفه ای از سراسر کشور برای آمدن به شهر نیویورک و کمک به ما برای پیروزی در این مبارزه است.”

JetBlue مستقر در کوئینز در حال حاضر پرواز بیش از 50 بهداشت و درمان کارگران به شهرستان با توجه به دفتر شهردار. د Blasio دولت انتظار دارد که تعداد به افزایش در هفته های آینده به بیشتر های پزشکی کارگران دریافت نیویورک شهرستان تکالیف.

“به نیویورک زادگاه هواپیمایی ما مفتخر به قادر به کمک به راست در حیاط خلوت خود ما. ما مفتخر به ارائه بحرانی سفر نیاز برای حرفه ای پزشکی و اولین پاسخ” گفت: Joanna Geraghty جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن در JetBlue, در بیانیه ای.

نیویورک شده اند به شدت تحت الشعاع گسترش سریع COVID-19 با هر دو رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و د Blasio هشدار از وخیم کمبود دنده ایمنی شخصی و تجهیزات پزشکی و کارکنان واجد شرایط است.

د Blasio گفت جمعه این شهرستان که نیاز اضافی 45,000 بهداشت و درمان کارگران به مبارزه با کروناویروس در روزهای آینده و هفته های آینده.

“اگر ما میخوایم صرفه جویی در هر زندگی ما می توانید ذخیره کنید ما نیاز به لوازم و تجهیزات PPE,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما باید بیشتر از همیشه به پرسنل و مردم از پزشکان و پرستاران است که کمک خواهد کرد که ما از طریق این مبارزه است.

شرکت های هواپیمایی در حال هماهنگی پرواز با شهر اضطراری مدیریت و شهردار صندوق برای پیشبرد شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de