جت’ بزرگترین ایمنی سوال هیچ ربطی به با 2020 پیش نویس NFL

جت نیازی به آدرس این موقعیت وقتی که می آید به غذای, اما آنها می تواند استفاده از برخی از عمق.

ایمنی یکی از نقاط قوت این تیم با جمال آدامز و مارکوس Maye به عنوان استارت. فراتر از آنها وجود دارد بسیار است عمق.

Rontez مایل است که خود را پشتیبان گیری و ایمنی بالا ویژه تیم بازیکن برای سال ها بدون علامت باقی می ماند به عنوان یک عامل آزاد است. آنها تا به حال یک توافق در اصل با Marqui مسیحی برای پر کردن مایل نقش, اما این معامله را از طریق کاهش و جت هنوز هم باید یک سوراخ در نقطه ای.

عمق در ایمنی بسیار مهم است زیرا یک سوم از ایمنی را می توان در برخی از بسته و آنها به طور معمول هسته ویژه تیم بازیکن با توانایی بازی در تیم های متعدد.

آن را حس می کند برای جت نگاه به این موقعیت در روز 3 پیش نویس احتمالا در پنجم یا ششم دور که در آن آنها دو میدارد.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

نوتردام را Jalen الیوت میشیگان جاش Metellus یوتا را Julian Blackmon و اوهایو دولت اردن فولر باید همه امکانات اواخر در پیش نویس است.

بزرگترین خبر در این موقعیت برای جت ممکن است که آنها پیش نویس در این موقعیت اما آیا کسی آنها را درگیر در تجارت ایران برای Adams?

جت تا به حال تجارت بحث در مورد آدامز در پاییز گذشته در مهلت مهمترین با زادگاه خود کابوی ها. آیا دالاس دایره در پیش نویس و سعی کنید به فضولی Adams رایگان? جت جنرال موتورز جو داگلاس گفت که او می خواهد به ثبت نام آدامز برای تمدید قرارداد. هنوز هم او ممکن است وسوسه اگر کابوی ارائه یک بسته قوی از پیش نویس میدارد. جت بسیاری از حفره ها را پر کنید که داگلاس که باید در نظر بگیرید آن را اگر او می تواند به دست آوردن یکی دیگر از اول و دور دوم انتخاب کنید.

شانس Adams پرداخته کوچک هستند اما آن چیزی که برای تماشای منجر و به اولین روز از پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>