جت’ بزرگترین نقاط قوت و ضعف پس از مشغول NFL free agency

عجله رایگان آژانس است و در حال حاضر تیم در حال تبدیل به پیش نویس و پر کردن خود را فهرست اسامی با برخی کوچکتر رایگان-آژانس حرکت می کند.

جت هنوز اضافه کردن برخی از بازیکنان بیشتر, اما آنها خواهد شد کمتر شناخته شده عمق بازیکنان در حال حاضر. این تیم حدود 10 میلیون دلار-$15 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضا هنوز هم استفاده کنید (تعداد دقیق را نمی توان شناخته شده تا زمانی که همه قراردادهای ثبت شده). آنها را دریافت اضافی $11 میلیون در ماه ژوئن هنگامی که Trumaine جانسون می آید و کتاب پول آنها می توانید استفاده کنید برای ثبت نام خود را پیش نویس میدارد.

به عنوان آنها به نوبه خود صفحه از رایگان آژانس به پیش نویس آن است که زمان خوبی برای نگاهی به فهرست خود را و آن زمان نقاط قوت و ضعف:

نقاط قوت

تنگ به پایان می رسد: جت انتظار چیزهای بزرگ از سال دوم بازیکن کریس هرندون در سال گذشته اما او به پایان رسید تا بازی فقط یک بازی به دلیل تعلیق و همسترینگ و دنده و صدمات. هر چند که صدمه دیده از جرم در سال 2019 آن می تواند سود در سال 2020 است.

با هرندون در قفسه, این تیم تبدیل به رایان گریفین (34 جلب 320 متری پنج touchdowns) و او نشان داد که او می تواند یک کلید دندانه دار برای این تیم است. Rookie Trevon Wesco نیز با ارزش زمان بازی او را بدست اگر هرندون سالم بودند.

است که برگ های جت در موقعیت خوبی برای سال 2020 با Herndon, گریفین, Wesco و Daniel Brown.

Jets GM Joe Douglas
جت جنرال موتورز جو داگلاسبیل Kostroun/نیویورک پست

داخل linebackers: این یک موقعیت ضربه سخت آسیب های سال گذشته است. اوری ویلیامز از دست رفته کل فصل C. J. Mosley به نظر می رسد فقط در دو بازی. نویل Hewitt, Blake Cashman و جیمز بورگس همه به خوبی در زمان را در خود جای. جت باید همه آنها را به آینده و افزود سابق کلاغ پاتریک Onwuasor دادن گرگ ویلیامز فوق العاده ای عمق در موقعیت.

آن را نمی خواهد تعجب اگر ویلیامز حرکت یک یا بیشتر از آنها در خارج به برخی از کمک در یک موقعیت ضعیف تر. ویلیامز ارزش موقعیت انعطاف پذیری و مطمئنا برخی از این گروه است.

Safeties: جمال آدامز و مارکوس Maye دو تا از بهترین بازیکنان این تیم است. تنها بازیکن چپ از جت های 2017 پیش نویس کلاس ایمنی اواز یا موسیقی دو نفری است که یکی از معدود نقاط روشن اخیر پیش نویس.

آدامز این است که به دنبال یک جدید علیه ایران چیزی است که او باید توسط 1 هفته. Maye در حال آمدن است یک فصل زمانی که او در آنجا ماند سالم و ساخته شده است یک بازی-صرفه جویی در بازی در هفته 16 برابر استیلرز. GM جو داگلاس نیاز به اضافه کردن برخی از عمق در اینجا پس از توافق خود را با عامل رایگان Marqui مسیحی از طریق کاهش یافت اما آنها در مجموعه استارت.

نقاط ضعف

خارج linebackers: جت موفق به بازگرداندن اردن جنکینز در یک سال 5 میلیون معامله در رایگان آژانس اما آیا هر چیزی دیگری برای رسیدگی به این موقعیت است. Tarell Basham به خوبی در زمان فصل گذشته اما او بهتر است یک نسخه پشتیبان از استارتر.

آن سخت است برای پیدا کردن pass-rushers در پیش نویس بیرون از 10. داگلاس و کارکنان خود را به چالش کشیده خواهد شد برای پر کردن این حفره. ویلیامز کردم خلاق با طرح خود در سال گذشته و blitzed بسیاری از دفاعی پشت. داشتن آدامز به عنوان یکی از خود را بالا عبور rushers است نه یک برنامه بلند مدت برای رسیدن به موفقیت.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

خط حمله: داگلاس ساخته شده سراسیمگی از حرکت به آدرس این موقعیت در رایگان آژانس, اما هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود. یعنی داگلاس نیاز به پیدا کردن یک مقابله و انتظار باقی مانده است که خواهد بود که به احتمال زیاد هدف با شماره 11-به طور کلی انتخاب کنید. اگر جت زمین یکی از بالا پردازد و آنها می توانند او را در مقابله با چپ و حرکت جورج Fant به سمت راست یا بازی rookie در سمت راست به جای Chuma Edoga.

, Cornerbacks: جت اضافه شده Pierre Desir آورده و برایان پول و آرتور Maulet. هیچ یک در دراز مدت پاسخ و دیگر از پول ممکن است بزرگترین در کوتاه مدت پاسخ. جت نشده اند پیش نویس خوب cornerback پس Darrelle Revis در سال 2007. آنها به علت.

گسترده گیرنده: اگر جت را مقابله در دور اول آنها را یکی از گیرنده های در پیش نویس ؟ جری Jeudy, CeeDee بره یا هنری Ruggs را به سام Darnold یک سلاح جدید است. علاوه بر این از Breshad Perriman خوب بود دوباره بجای اول برگشتن پس از از دست دادن رابی اندرسون اما این موقعیت هنوز به کمک نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>