جت’ جو داگلاس بهتر خود را حفظ سام Darnold وعده

جو داگلاس پیش نویس نمی سام Darnold. او به ارث برده Darnold. و Darnold شد یک دلیل بزرگ — فراتر از گزارش شش-سال 18 میلیون دلار-به علاوه قرارداد — چرا Christopher Johnson قادر به فریب خود را بسیار محترم جنرال موتورز 10 ماه پیش به جای مایک Maccagnan.

Darnold خوش شانس است داگلاس اتفاق می افتد به یک سابق offensive lineman در ریچموند و هوشمند و سخت شاگرد سابق کلاغ مدیر کل Ozzie Newsome.

Maccagnan پیش نویس Darnold شد اما غفلت در ارائه و او با مجریان و محافظان انتقادی به توسعه و موفقیت است.

“هنگامی که من برای اولین بار ملاقات پدر و مادر خود را در اولین پیش فصل بازی” داگلاس گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی از خود دور خانه پناهگاه “من قول داده که من میخوام انجام همه چیز را در قدرت من به مراقبت از سام با حفاظت و گالری.”

نگه داشتن وعده خود را به جوان خود را حق رای دادن کارفرمایی جو.

تیم خود را به عنوان سام Darnold می رود.

“که تمرکز ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به سام موفق” داگلاس گفت: “و این یکی از چیزهایی است که ما نمی خواهیم ما فقط نمی خواهم یک وضعیت که در آن سام بود فقط میخوام باید زیر آتش در همه زمان ها با مسائل مربوط به حفاظت از.”

Sam Darnold; Joe Douglas
سام Darnold; جو داگلاسبیل Kostroun چارلز Wenzelberg

Darnold ندارد درست No. 1 گیرنده گسترده حتی پس از داگلاس نقل مکان کرد و به سرعت به ثبت نام Breshad Perriman به جای رابی اندرسون. با 11th انتخاب در پیش نویس داگلاس را به وزن ارزش هر کدام بالا-شخصیت تهاجمی مقابله در دسترس است برای او جدید و بهبود فرهنگ در برابر اول یا دوم-دارای گیرنده. خبر خوب این است: این است که یک گیرنده گسترده ای کلاس و داگلاس چهار اول 80 میدارد.

و اگر سام زیر آتش او نمی خواهد به اندازه کافی زمان برای پرتاب به خود را گسترده گیرنده و تنگ به پایان می رسد و در حال اجرا پشت حق جو ؟ جت اجازه 52 کیسه فصل گذشته.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد کمبود کیفیت linemen توهین آمیز در فوتبال ملی, لیگ” داگلاس گفت: “و ما میخوایم تلاش ما برای دریافت به عنوان بسیاری از آنهایی که با کیفیت به عنوان ما می توانیم دلیل این که شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از.”

داگلاس امضا کرده است موجی از مقرون به صرفه رایگان عوامل برجسته توسط مرکز کانر مک گاورن و تکل جورج Fant. نگهبانان گرگ ون Roten و الکس لوئیس می تواند بازی کند. مرکز رایان Kalil بود Hail Mary نفخه اما جو linemen توهین آمیز می داند. و جو می داند که جت های خط حمله رتبه 31 در اجرای مسدود کردن و 30th در عبور حفاظت با توجه به فوتبال خارج است.

“بنابراین ما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن آن ساده با بچه ها که در حال هوشمند و همه کاره” داگلاس گفت. “ما قصد پرداختن به آن در حال حرکت رو به جلو ما قصد پرداختن به گالری در حال حرکت رو به جلو است.”

تازه کار, Browns, GM اندرو بری فرود آمد درست در مقابله با جک Conklin در آژانس رایگان برای بیکر میفیلد و بری است که انتظار می رود پیش نویس یکی از پردازنده چهار تکل به عنوان یک bookend در پیش نویس NFL. این شارژر که می تواند با تهیه پیش نویس یک کارفرمایی با ششم انتخاب از پیش نویس به تعویض Tyrod تیلور معامله 32 ساله چپ مقابله با راسل Okung برای 28 ساله Trai ترنر و امضا درست مقابله با برایان Bulaga در آژانس رایگان.

صورتحساب تقویت خود در خط حمله به جاش آلن از یک سال پیش. کاردینالز دوباره امضا چپ مقابله با D. J. Humphries و انتظار می رود پیش نویس مقابله با هشتم انتخاب کنید برای Kyler موری پس از سرقت DeAndre هاپکینز از Texans. دیو Gettleman دوباره سعی خواهد کرد برای محافظت از دانیل جونز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

داگلاس معاون رئیس جمهور از بازیکن پرسنل در شب عقاب معامله تا از شماره 25 به 22 آوریل گذشته برای آندره Dillard — در نظر گرفته شده توسط بسیاری از بهترین مقابله در پیش نویس اما کسانی که تلاش می کرد به عنوان یک تازه کار. شاید داگلاس ساخته شده یک وعده کارسون Wentz پدر و مادر.

“کارفرمایی را یکی از مهم ترین مواضع در تمام حرفه ای ورزش” داگلاس گفت: پس از آن “و حفاظت از کارفرمایی یکی از بزرگترین اولویت های, و من فکر می کنم که ما باید برخی از بچه ها که تو قادر به رقابت و انجام آن است.”

فراموش نکنید که آنچه داگلاس گفت: روز بعد از او استخدام شد توسط جت:

“ساخت و ساز در اطراف یک جوان کارفرمایی وجود دارد یک حس فوریت در فیلادلفیا دانستن است که ما تا به حال یک جوان کارفرمایی و ما می خواهیم برای قرار دادن قطعات در اطراف او. و من فکر می کنم وجود دارد خواهد بود که همان ضرورت در هر نقطه اما در اینجا به خصوص با کارفرمایی مانند سام.”

نگه داشتن خود را, وعده جو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>