جت کیسه مراسلات پستی: Michael پیتمن جونیور ممکن است پیش نویس مناسب برای جو داگلاس

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز اولین قسط: جت.

فرض جت انتخاب مانور در دور اول پیش نویس NFL که برخی از گسترده گیرنده را در نظر بگیرید در دور دوم ؟ — دین Bekridakis

همانطور که شما احتمالا در حال حاضر این است که یک پیش نویس به صورت گسترده گیرنده است که خبر خوبی برای جت چرا که آنها هنوز هم نیاز به کمک در این موقعیت حتی پس از اضافه کردن Breshad Perriman در آژانس رایگان.

سناریو شما غیر روحانی هنوز هم به نظر می رسد به احتمال زیاد با جت گرفتن مقابله در دور اول و پس از آن به دنبال گیرنده در روز 2. وجود دارد می تواند شش گیرنده های گرفته شده در دور اول و پس از آن کمی سخت به پروژه, اما در اینجا برخی از نامها به نگه داشتن چشم در: بیلور را Denzel میمس نوتردام را تعقیب Claypool USC مایکل پیتمن جونیور, آریزونا دولت براندون Aiyuk و کلرادو Laviska Shenault جونیور

پیتمن خواهد بود یک داستان سرد به خاطر او خواهد بود پیوست با سام Darnold پس از بازی با او در USC.

برای کسانی که مثل جت پیش نویس تاریخ مصرف یک گیرنده گسترده در دور دوم به ندرت کار می کرد برای آنها. شما باید برای رفتن به وسلی واکر در سال 1977 به پیدا کردن یکی که بازی خوبی برای جت. از آن پس آنها گرفته اند پس در دور 2: رالف کلیتون رخی Rembert رایان Yarborough الکس ون دایک استفن هیل و دوین اسمیت. اوه.

Michael Pittman Jr.
مایکل پیتمن جونیورگتی ایماژ

اگر فشار می آید به پرتاب و جو داگلاس و آدم Gase مخالف در یک بازیکن (پیش نویس عامل رایگان, برش, و غیره.), که واقعا نهایی می گویند و چگونه شما خود را ببینید مشارکت به دنبال حرکت رو به جلو ؟ — جورج M دیکین

جو داگلاس اتحاد نهایی می گویند بیش از این فهرست هستند. آدم Gase اتحاد نهایی می گویند بیش از عمق نمودار. این است که وظایف تقسیم شده تا با جت. بنابراین در صورت وجود اختلاف نظر عمده در خرید بازیکن Douglas می شود, نهایی می گویند. با این حال گفت: این دو در حال کار نزدیک به هم و من فکر نمی کنم داگلاس در حال رفتن به دنبال هر بازیکن که Gase است شدیدا مخالف آوردن در.

این بهترین رابطه جت تا به حال بین جنرال موتورز و مربی از سال 2012 زمانی که رکس رایان و مایک تاننباوم گذشته با هم. من فکر می کنم همکاری خود را خوب است.

اگر بالای چهار پردازد [تریستان Wirfs, Jedrick بخواهد Mekhi Becton اندرو توماس] در حال خاموش هیئت مدیره که در آن انجام جت بروید و آنها دنبال یک تجارت را ؟ — جسی

آیا ممکن است این جت تجاری در دور اول اگر بالا O linemen خاموش هستند ، — تونی D.

اگر سه حمله پردازد در حال حاضر در خارج از هیئت مدیره توسط جت های انتخاب در 11 خواهد آنها را به یک گیرنده گسترده یا چهارم مقابله ؟ — مایکل فلاهرتی

معاملات پایین است که همیشه چیزی که برای تلفن های موبایل آسان تر از آن واقع است. هزینه را به شماره 11 را هنوز هم تند و کارفرمایی-سنگین پیش نویس بنابراین من فکر نمی کنم تیم خواهد بود در تلاش برای صعود به بالا. شما هرگز می دانم, اما من فکر می کنم آن را بسیار بیشتر احتمال دارد جت اقامت قرار داده و در 11.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اگر تمام چهار تکل رفته و آنها در 11 انتخاب برای من پایین می آید به گسترده گیرنده cornerback و لبه حمله کننده. فلوریدا, C. J. Henderson در نظر گرفته شده است No. 2 گوشه ای در این کلاس و باید در دسترس باشد. این ممکن است رسیدن به LSU لبه حمله کننده K’Lavon Chaisson اینجا. داگلاس می تواند با شتاب گیرنده در اینجا و جری Jeudy, CeeDee بره و هنری Ruggs همه گزینه ها هستند.

ما نیاز به آدرس پشتیبان و کارفرمایی. که یکی از بهترین خارج وجود دارد, Matt Moore? — بن Zimei

شما درست است. پشتیبان و کارفرمایی همچنان یک سوراخ بزرگ در فهرست. جو Flacco است جذاب ترین نام برای من. داگلاس بود کلاغ دیده بانی که تحت فشار قرار دادند Ozzie Newsome به پیش نویس Flacco در سال 2008. می تواند وجود داشته باشد یک مراسم? Flacco نیاز به پاک سلامت از لایحه برای اولین بار پس از مجروح شدن گردن او سال گذشته است.

مور شد با Gase در میامی وجود دارد آشنایی وجود دارد. آنها همچنین می تواند تصمیم به ترور Siemian که مجروح در اولین بازی خود را با جت در سال گذشته است.

حتی با همه این رایگان-عامل OL خریدهای آیا ما OL واقعا بهتر است ؟ که این بچه ها ؟ نه یک بار که من به عنوان خوانده شده که ما به دست آورد با شدت بهم زدن غوطه دادن بازیکن. — جف

این یک سوال بزرگ است. داگلاس نیست ثبت نام خانواده. او خرید در معامله بن رایگان آژانس امیدوار به پیدا کردن برخی از ارزش بازیکنان. ما نمی خواهد می دانم که برای اطمینان حاصل کنید تا ما آنها را در این زمینه است. داگلاس است که اعتماد خود را از پرسنل کارکنان است که این بچه ها می توانند. رفتن بزرگ نام مسیر کار نمی کند برای این جت در سال گذشته با Kelechi Osemele و رایان Kalil. شاید این راه به کار خواهد کرد.

یک موضوع برای این نگاه خط حمله می تواند شیمی. اگر بهار برنامه و OTAs هستند از بین برود با توجه به coronavirus این linemen در حال رفتن به زمان کمتری برای رشد عادت کرده اند به هر یک از دیگر قبل از فصل شروع می شود. که می تواند یک موضوع مهم.

من خوشحال هستم جت دوباره امضا برایان پول اما چرا آنها او را امضا تنها برای یک سال و به همین دلیل او نشانه ای برای تنها $5M? او بسیار جامد سال گذشته است. — جورج اسکات

خیلی ساده است: آنها را ندارد. بازار دیکته چیزهایی مانند این. واضح است که پول است نه به عنوان یک بازیکن که شما نیاز به یک قرارداد بلند مدت و یا او را بدست یکی از جت یا شخص دیگری. شما در مورد پول. او یک جامد کار در سال گذشته است. من فکر کردم این یک قرارداد بزرگ برای جت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>