جت NFL Mock Draft: جری Jeudy است که اول از چند سلاح های تهاجمی آنها اضافه

با رایگان آژانس اساسا بیش جت در حال حاضر آماده برای پیش نویس NFL آغاز می شود که در آوریل 23.

آنها قادر به ملاقات با پیش نویس چشم انداز با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما در حال انجام مصاحبه های ویدئویی با بازیکنان و نهایی خود را پیش نویس هیئت مدیره.

هر هفته تا پیش نویس ما انجام هفت دور مسخره پیش نویس طرح آنچه جت ممکن است انجام دهد. با کمک از Fanspeak را مسخره پیش نویس شبیه ساز های ما سعی خواهد کرد به کشف کردن آنچه جت ممکن است با هر یک از هشت میدارد.

در اینجا این است که این هفته را مسخره:

دور 1 تا 11 به طور کلی) — WR جری Jeudy آلاباما

این تبدیل شده است تصمیم نهایی در Jetsland – نگاهی مانده مقابله و یا گرفتن بهترین گیرنده گسترده? من رفتم با Jeudy در اینجا بیش از گرجستان مقابله با اندرو توماس بود که تنها یک سمت چپ از چهار پردازد.

جت به شدت نیاز به یک بازیساز و این چیزی است که Jeudy است. من آمد در سراسر در نظر گرفتن یک گیرنده در اینجا. در ابتدا من فکر کردم جت باید یک بازیکن خط جلو و نگه دارید و بر روی گیرنده, اما اگر شما می توانید یک gamebreaker شما باید آن را انجام دهد. این چیزی است که سام Darnold نیاز دارد.

ما در شبیه سازی Jeudy است که در واقع دومین گیرنده خاموش هیئت مدیره. کاردینالز در زمان خود و هم تیمی هنری Ruggs III در شماره 8. Jedrick بخواهد (غول), Tristan Wirfs (شارژر) و Mekhi Becton (Browns) تمام شد خاموش هیئت مدیره برای جت.

Jerry Jeudy Jets NFL Mock Draft
جری Jeudyآیکون Sportswire via Getty Images

دور 2 تا 48 کلی) — C کسر رویز میشیگان

پس از رفتن بازیساز در دور 1, GM جو داگلاس بازدید خط حمله در روز 2 از پیش نویس است. بله جت فقط امضا کانر مک گاورن به بازی سنتر, اما روشن است که داگلاس’ فلسفه به بار خط حمله خود را با عنوان بسیاری از بازیکنان با استعداد به عنوان او می تواند و سپس مرتب کردن آن بعد از آن. رویز یا McGovern می تواند حرکت به گارد اگر نیاز بود.

من وسوسه به ایالت اوهایو در حال اجرا پشت J. K. دابینز در اینجا به دلیل جت نیاز به پیدا کردن در دراز مدت جواب در موقعیت اما خط حمله نیاز به بیش از حد بزرگ است.

دور 3 تا 68 به طور کلی از غول) — CB برایس سالن ویرجینیا

جت آمد از رایگان آژانس Pierre Desir برایان پول و آرتور Maulet در cornerback. که بدان معنی است که آنها هنوز هم نیاز به اضافه کردن. سالن چهار سال استارت در ویرجینیا که ارشد فصل کوتاه قطع شد و با یک مچ پا شکسته.

دور 3 (انتخاب کنید 79) — TE آدم Trautman دیتون

انتهای تنگ است نه یک موقعیت نیاز برای جت با کریس هرندون و رایان گریفین وجود دارد اما گریفین 30 و هرندون نیاز به اثبات او می تواند سالم بماند. اضافه کردن عمق در این موقعیت حس می کند برای سال 2020 و فراتر از آن. Trautman تا به حال 70 جلب و 14 touchdowns برای دیتون در سال گذشته است.

دور 4 تا 120 کلی) — G بن Bredeson میشیگان

داگلاس بارهای در میشیگان linemen توهین آمیز. Bredeson 6-پا-5, 315 پوند چهار سال استارت برای Wolverines که خوب می تواند پشتیبان گیری به عنوان یک تازه کار و پس از آن رقابت برای نقطه شروع در سال 2.

دور 5 (انتخاب 158 کلی) — RB Ke’shawn Vaughn, Vanderbilt

جت نیاز به عمق در حال اجرا خود را به پشت لو’Veon بل. Vaughn سختی است دونده.

دور 6 تا 191 کلی) — OT, Colton McKivitz, West Virginia

جت نیاز به اضافه کردن عمق به خط حمله. McKivitz بازی در هر دو سمت چپ و راست مقابله برای کوهنوردان.

دور 6 (انتخاب کنید 211 کلی از ستاد)— لبه D. J. Wonnum کارولینای جنوبی

داگلاس است که به دنبال بالا-شخصیت ها و Wonnum شد کاپیتان تیم به عنوان یک دانشجوی سال دوم. می تواند در تیم های ویژه و احتمالا توسعه به تصویب حمله کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>