جت superfan مامور اتش نشانی اد ستایش میهن پرستان برای coronavirus ماسک صورت تحویل

این تگرگ مری از جدید انگلستان میهن پرستان’ صاحب رابرت کرافت به دست آورده تشویق از نیویورک بزرگترین جت superfan.

“من نمی خواهم تیم خود را. آنها بوده ام به ضرب و شتم ما را برای مدتی. اما کرافت است که فقط یک پسر فوق العاده, بنابراین من تعجب نیست با اقدامات خود گفت:” جت superfan اد Anzalone نام مامور اتش نشانی اد.

Anzalone بود به یک سلام به تراکتور-تریلر مزین با معماری آرم است که وارد شهر نیویورک روز جمعه برای تحویل 300,000 N95 ماسک, حسن نیت ارائه میدهد از جدید انگلستان تیم NFL و کرافت.

“من نفرت برای میهن پرستان واقعی است…که تغییر نمی کند. اما این کل یک مسابقه متفاوت است,” Anzalone گفت. “این است که در مورد نژاد انسان و صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است.”

کرافت و خانواده اش را صرف 2 میلیون دلار در یک 1.7 میلیون-ماسک سفارش از چین با برنامه ریزی برای توزیع منابع مهم برای ماساچوست و نیویورک و رود آیلند به عنوان کشور چنگ زدن با بدترین ثبت coronavirus شیوع در جهان است.

کرافت صحبت از روابط شخصی به شهر به عنوان یک دانشگاه کلمبیا گراد و تشکر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای تلاش های خود را در طول پنج شنبه سی ان ان ،

“من عاشق این شهرستان است. من دوست دارم مردم وجود دارد” کرافت گفت. “من فکر نمی کنم همه چیز را در رفتن چیزی است که هر یک از ما می تواند تصور کنید.”

Anzalone تشویق Pats تریلر از برگن شهرستان که در آن او گفت که او را زیر قرنطینه دستورالعمل.

“من فقط محتاط بودن و ماندن در منزل و تلاش برای انجام بخشی از من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>