یهودی دانش آموز طرح دعوی در دادگاه در توصیف سال از ضد سامی آزار و اذیت در نخبگان NJ مدرسه

یک یهودی دانشجو واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا نخبگان به او نیوجرسی دبیرستان دریایی آکادمی علوم و تکنولوژی در میدلتاون نیوجرسی موفق به محافظت از او را از “بومی ستیزی.”

شاکی — که در زمینه ناشناس و کسانی که پست شناسایی تنها با نام “پیج” — در زمینه کت و شلوار در دادگاه فدرال آمریکا در ترنتون در برابر Monmouth County مدرسه فنی و حرفه ای منطقه, هیئت مدیره مدرسه و چهار معلمان ادعا او دچار ضد سامی آزار در طول سه سال حضور ماست.

هنگامی که او ثبت نام به عنوان دانشجوی سال اول در پاییز 2015, همکلاسی های همکار تمسخر او نام آن را “یهودی فرای” به عنوان یک معلم خندید کت و شلوار مدعی.

در طول سال دوم او مشاهده دانش آموزان خواندن کتاب “نبرد من” آدولف هیتلر او مدعی. دکل های برنامه درسی را شامل نمی شود هر گونه مطالعات مربوط به جنگ جهانی دوم و یا ظهور آلمان نازی که نیاز به یک دانش آموز را به خواندن کتاب های کت و شلوار مدعی.

در موارد متعدد در طول ناهار او را دیدم دانش آموزان “نقاشی تصاویری از صلیب های شکسته در نوت بوک خود را و در مدرسه جداول ناهار.” مسئولان مدرسه عمل نمی کند با توجه به کت و شلوار.

آزار و اذیت گفته می شود در زمان به نوبه خود برای بدتر در طول پیج را در سال سوم در مارس سال 2018 است. همکلاسی های او رفت و در مدرسه زمینه سفر به دبستان سندی هوک در ساحل برای شرکت در یک اجباری پاکسازی ساحل.

یک همکار ماست دانشجو پیامک گروهی از 17 دانش آموزان — از جمله پیج — یک عکس از یکی دیگر از دکل دانشجو دروغ گفتن در ساحل خندان در کنار عبارت “من H8 یهودیان” ناخوانا در شن و ماسه با توجه به مدعی.

یک دانش آموز در گروه متن پیام پیشنهاد این عکس باید برجسته به عنوان کتاب سال را پوشش میدهد.

پیج بلافاصله به او گفتم پدر و مادر و پدرش رو در تماس با مسئولان مدرسه به گزارش عکس و پس از آن متن پیام او دریافت کرد و منجر به او به عنوان یک “دله دزدی” توسط همکلاسی.

مسئولان مدرسه نگاه به عکس و معلق دو دانش آموزان مسئول این عکس به مدت چهار روز و دانش آموز که پیشنهاد شده است که آن را به عنوان برجسته سالنامه جلد نیز منظم دریافت دو روز تعلیق.

یک شبه پیج همکلاسی های شروع “درگیر شدن در یک مقیاس بزرگ و به صراحت هماهنگ کمپین از قصاص” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

شاگردی گفته قرار می گیرد یک سنگ در مجاورت نزدیک به میز او با کلمه “آدولف” نقاشی بر روی آن.

در پایان سال تحصیلی, پیج پدر و مادر شکایت با دادستان کل کشور در بخش حقوق مدنی و گفت که او تا به حال شده است در معرض ضد یهودی انجام و مورد آزار و اذیت برای گزارش آن.

پیج کاهش یافته است از ماست با 4.0 درجه متوسط در پایان سال سوم.

A rock with the word Adolf on it.
سنگ با کلمه آدولف بر روی آن.دادگاه سند شواهد عکس

دو پسر که در عکس برنده مدرسه جوایز و پذیرفته شدند به کرنل و دانشگاه نیویورک.

اما هنگامی که خبر شکست از پیج شکایت و دولت دادستان کل اعلام کرد بررسی پیدا کرده بود Monmouth County مدرسه فنی و حرفه ای ناحیه شکسته بود نیوجرسی قانون ضد تبعیض — دو پسر’ پذیرش کالج لغو شد.

با توجه به کت و شلوار, پیج برنامه ریزی شده بود در درخواست خود را به دانشگاه شهر بود اما دلسرد و نه پس از او تا به حال روشن مدارس قبل از سال آخر خود را.

او اعمال می شود و رد شد از دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه اموری دانشگاه نورث وسترن و دانشگاه ویرجینیا است.

پیج گفت: پست “من برای همیشه غمگین است که این برای من اتفاق افتاده اما من رشد کرده اند قبول است که من و خانواده من درست بود با گزارش آن. من در تلاش برای حرکت رو به جلو اما این همیشه چیزی است که من انجام.”

وکیل او اریک Hecker نوشت: در کت و شلوار “او نمی تواند به او senior prom. او راه رفتن در یک مراسم فارغ التحصیلی. تنظیم او را به دانشگاه شده است بسیار چالش برانگیز است. حس خود را از ارزش خود بوده است به شدت به خطر بیافتد.”

Hecker گفت: پست “مسئولان مدرسه به نظر نمی رسد به درک جدی بودن خود و عدم ارائه مناسب محیط آموزشی, بنابراین در حال حاضر یک هیئت منصفه تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها شکست قانون است.”

Albert J. Rescinio یک وکیل برای پسر بچه ای که با ارسال این عکس گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی که عکس بود “در نظر گرفته شده نه به می گویند که آنها [پسر] را دوست نداشتند مردم یهودی آن گرفته شده بود و نه به معنای واقعی کلمه.”

مشتری خود که ورود به کرنل لغو شد, “بهترین او می تواند. او نگه داشتن مشخصات پایین در تلاش برای جمع آوری است که زندگی با هم و حرکت رو به جلو,” او گفت:.

دو پسر “فکر آن را خنده دار زبان-در-گونه طعنه آمیز عمل می کنند. جوک ها در نظر گرفته نمی شود واقعی کلمه گرفته شده است,” او گفت:.

“منطقه ارائه یک محیط امن و فراگیر آموزش محیط زیست برای تمام دانشجویان رایگان است که از آزار و اذیت و ارعاب و قلدری و همه اشکال تعصب و تبعیض” تیموتی McCorkell سرپرست این Monmouth County مدرسه فنی و حرفه ای منطقه گفت: پست زمانی که خواسته از نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>