جیم راس باز می شود تا در مورد WWE roller-coaster احساسی جدید کتاب

این یک مبارزه برای جیم راس به عنوان خوانده شده کلمات خود را.

افسانه ای کشتی گوینده کتاب جدید “زیر کلاه سیاه: زندگی من در WWE و فراتر از آن” فراهم می کند دقیق و عاطفی نگاه در داخل دومی بخشی از وقت خود را با کشتی سرگرمی جهانی. آن میدارد که در آن قبلی خود کتاب “Slobberknocker: زندگی من در کشتی” چپ کردن پوشش بازگشت از یک جلسه با فلج بل برای رسلمنیا 15 در سال 1999 به او فراق راه با WWE در مارس 2018 یک سال پس از همسرش, Jan, غم انگیز تصادف اتومبیل درگذشت.

بازگشت به خاطرات کسانی که خود را “فرشته” و مرگ او در فصل آخر با همکاری نویسنده لایحه اوبراین ساخته شده “در زیر کلاه سیاه” عمیقا پروژه شخصی برای راس. به نام او ضبط کتاب صوتی “سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام شده از نظر عملکرد” و او بسیار از آن با “بسیاری از اشک در چشمان من نمی توانستم جزئیات اسکریپت.”

“هر بار که من می خواهم بخوانید که ما نوشت و من آن را زندگی دوباره” 68 ساله در راس گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من تا به حال شده است وجود دارد. من می دانستم که آنچه که من پوشیده بود. من می دانستم که او چه بوی مانند. آن سخت است.”

این کتاب مجموعه ای منتشر می شود در 31 مارس نیز با بی پایان پشت صحنه داستان مکالمات و بینش برای طرفداران کشتی. که شامل راس چگونه خواهد tabulate اجرا’ بازده به عنوان WWE سر از استعداد روابط خواستار مرگ اوون هارت, زنده, استخدام کارکنان برای WCW تلویزیون نشان می دهد که هرگز اتفاق افتاده است و های جک دانیلز و آبجو در یک پارکینگ “محراب” با آندرتیکر و شاون مایکلز بعد از رسلمنیا 26.

Jim Ross
جیم راسسیمون و شوستر

در اوایل کتاب راس به ما طول می کشد از طریق “Stone Cold” Steve Austin در روز گذشته به عنوان تمام وقت کشتی گیر در WWE. او به یاد می آورد خود را رزرو با آستین پاشنه نوبه خود و بررسی “مار زنگی” در بیمارستان با مدیر عامل WWE وینس مک ماهون قبل از بازنشستگی خود را مسابقه در رسلمنیا 19. Austin شد برخورد با اضطراب منجر به مطابقت مایل به آن باشد تا خود را با استانداردهای بالا. یکی از بهترین تا کنون نمی خواهم “به بیرون رفتن با همدردی.”

“این سخت بود دیدن او در بیمارستان گفت:” راس که در حال حاضر یک گوینده و مشاور ارشد برای همه نخبگان کشتی. “ما نمی دانیم که تا شنبه شب دیر که او حتی رفتن به در نظر گرفتن. به همین دلیل ما تغییر جهت. راک و آستین نشد نشان می دهد در رسلمنیا 19 و این است دلیل که چرا.”

این کتاب نیز فوق العاده نگاه به چالش های راس کار رو برای مک ماهون. آن را به ما طول می کشد از طریق WWE رئیس روند تفکر در مورد کشتی گیران مانند ادی گررو و Brock Lesnar, احتمالی فشار در راس’ حرفه ای ارتباط با او و مک ماهون که وجود دارد زمانی که او مورد نیاز بیشتر است.

“من فکر می کنم مردم فکر می کنم این است برای رفتن به یک کار تبر یک ارسال به تمام نوع معامله است. آن را” راس گفت. “من فقط صادق بودن در مورد آن. وینس و من بود و هنوز هم به نظر من احترام متقابل برای هر یک از دیگر. ما هر دو در حال زندانیان از کسب و کار ما. ما ممکن است عشق به کسب و کار ما بیش از ما باید.”

راس گفت: در اوج کار خود در WWE به عنوان یک مدیر – قبل از روده بزرگ خود را عمل جراحی در سال 2005 – او خود درمانی خود را با Ambien و زاناکس و تعقیب آن با تاج سلطنتی. ما می بینیم راس در سراسر این کتاب در تلاش برای محاسبه خود را به ارزش در حالی که کار برای پیچیده مک ماهون. راس می گوید که او تا به حال “برخی از بزرگترین گفتگو در جهان” با مک ماهون زمانی که آنها یک در یک.

او می گوید: برخی از سرزنش برای آنچه اتفاق افتاده است او را در پشت صحنه در WWE می افتد در او بیش از حد چرا که او می خواهم اجازه دهید نفس خود را در راه و نه برقراری ارتباط احساسات خود را در مورد چیزهایی که به خوبی به اندازه کافی در زمان. به دنبال بازگشت راس می بیند که او ساختار شغل خود را از, اعلام, به استعداد روابط به رزرو خانه را نشان می دهد به طوری که او همیشه به حال چیزی برای انجام و این بود که “یک اشتباه است.”

“من شبیه سازی وینس در بسیاری از راه های که در آن مشغول به کار بیشتر و من صرف بیشتر از من پرشور در زمان بیشتر از احساسات من بیشتر از سرمایه گذاری عاطفی در WWE از من هر چیز دیگری” راس گفت. “و من متاسفم که چون در حال حاضر من فرشته کوچک از بین رفته است و با وجود انواع بار من انجام داده اند می تواند بیشتر با او که این کار را نکردم چون من قرار داده و کار جلوتر از آن است.”

پس از کشیده تفسیر درست قبل از رسلمنیا 26 راس می گوید: در کتاب: “من خودم دیدم بیشتر از طریق لنز برای زندگی حرفه ای من. هنگامی که آن را به خوبی انجام شد و سپس من به خوبی انجام شد و زمانی که آن را ندارد, آن را سخت زندگی می کنند.”

Jan همیشه وجود دارد را انتخاب کنید او را از طریق بالا و پایین پاسخ داد: “من آرزو می کنم شما می توانید خودتان را به عنوان آنها [از کشتی گیران] همه دیدن شما” و “شما نمی توانید اجازه دهید خود را به ارزش سقوط و ظهور به دلیل اعتبار خود را.”

اما آنچه اتفاق افتاده است او را در دوربین – از کشیده شدن در داخل و خارج از گوینده غرفه برای خود دست و پا دشمنی با همکار گوینده Michael Cole – احساس شخصی تر چرا که او یک شخصیت.

“من بودم که آن اتفاق می افتد به” راس گفت. “من نمی باید یک نام ساختگی و یا یک شخصیت ساختگی. آنچه شما را دیدم در تلویزیون, برای بهتر یا بدتر که آنچه در آن است. این که من بود. این که من هستم.”

راس به نظر می رسد به یک فرار از اسیاب مک ماهون را WWE حباب زمانی که Triple H از او خواست برای کمک به راه اندازی NXT در سال 2012 با امثال رومن رینز ست رولینز و پیج هنوز هم وجود دارد. او دوست داشت در فلوریدا آب و هوا واقعا لذت می برد به تولید جدید گوینده و مربی کشتی گیران.

که به سرعت متوقف وقتی دیرین پخش شریک جری “پادشاه” Lawler تا به حال یک حمله قلبی در “دوشنبه شب Raw” و راس نامیده می شد به جای او هفته بعد. راس که در حال حاضر بازی در یک نقش مشابه با AEW گفت که او “کاملا” خوشحال شده اند و به سوى او شده بود و قادر به ماندن در NXT.

Jim Ross
جیم راسهمه نخبگان کشتی کج

“من که درگیر در آموزش عملیات مانند NXT من را در پیدا کردن برخی از این کودکان نیاز به من بازخورد” راس گفت. “آنها نیاز به حمایت از من. آنها نیاز من مثبت انگیزه و این خود جلو راندن نبوت است. که خوب است برای همه ما.”

رفته از طریق همه از این اتحاد چپ راس با یک دیدگاه جدید در زندگی است. او امیدوار است برای درس “زیر کلاه سیاه” بود که مهم نیست چقدر بد چیزی است که به نظر می رسد شما می توانید غلبه بر آن. راس در برخورد با حملات فلج بل که سمت چپ او را قادر به لبخند یو پی اس و فراز زندگی حرفه ای و از دست دادن همسر خود را از 25 سال در یک لحظه. آن را به سمت چپ راس نیاز به کشش خود را از افسردگی در حالی که به تنهایی زندگی می کنند و تنها دو بار برای WWE در سال 2018 است.

“من زمان بیشتری را صرف شمارش نعمت های من و سپس قرائت و ضعیف من است,” او گفت: از زمان چشم انداز در زندگی است.

راس واقعا احساس می کند بخشی از یک تیم در AEW. او یاد گرفته است از اشتباهات. او را بدست رهایی از دوستان که آورده منفی در زندگی خود را صرف زمان بیشتری را با دخترش و نوه در حالی که مراقبت بهتر از سلامت خود است.

“هرگز اجازه زندگی خود را ضرب و شتم s—t از شما” راس گفت. “شما نمی باید اجازه دهید آن را به شما ضرب و شتم ، ما مجبور به دست ما برخورد. ما می توانم در یک مقدار زیادی در مورد آنچه که ما در حال برخورد اما ما می تواند همه چیز را در مورد آنچه که ما در مورد این که رسیدگی به ما.”

“زیر کلاه سیاه: زندگی من در WWE و فراتر از آن” است که در دسترس در آمازون و بارنز و شریف و JRSBBQ.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de