مدعیان سنبله به 281,000 به عنوان coronavirus نیروهای اخراج

تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری مشخصی در حدود یک سوم هفته گذشته در یک علامت اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس است و باعث ضرر و زیان کار در اطراف ما.

برخی از 281,000 مردم ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 14, وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که بالاترین تعداد از اوایل سپتامبر 2017 و افزایش 70,000 یا 33 درصد از قبل از هفته فدرال گفت. کل است بطور تطبیقی فصلی.

پرش است “به وضوح نسبت به اثرات از COVID-19 ویروس” وزارت کار گفت: در گزارش هفتگی خود با استفاده از نام پزشکی برای بیماری کروناویروس.

چند متحده با اشاره به اخراج مرتبط با این ویروس و بسیاری از گزارش افزایش در اخراج در خدمات حمل و نقل و انبارداری صنایع بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها به طور خاص اشاره به شیوع, مقامات گفت.

کارشناسان انتظار می رود این تعداد بیشتر خواهد شد افزایش در هفته های آینده به عنوان همه گیر مربوط به اخراج و ترس در مورد کوروناویروس سوخت رکود اقتصادی رشد.

هفته گذشته پرش “مجموعه بد تن برای اقتصاد اگر چه در این مرحله بسیاری از افراد در انتظار یک شوک بزرگ به جلو رفتن پس چه چیزی مهم تر خواهد بود و سیاست — به خصوص محرک های مالی گفت:” کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر مستقل مشاور داد.

این ویروس را مجبور مقامات در برخی از نقاط کشور را تعطیل, رستوران ها, میله, فیلم, تئاتر و مراکز و برخی از خرده فروشان به طور موقت بسته فروشگاه ها. هزینه های مصرف کننده نیز انتظار می رود آهسته به مردم سر خم کردن در خانه برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>