جو بایدن و برنی سندرز برای نبرد ‘سن’

مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تبدیل به با حداکثر سرعت دویدن میان دو septuagenarians شنبه پس جو بایدن 10 برنده در سه شنبه 14 خارجه مقدماتی ترک برنی ساندرز به عنوان تنها دوام چلنجر.

بایدن اعلام برنده در مین بعد از ظهر چهارشنبه roared پیش در مسابقه برای نمایندگان خواهد شد که انتخاب یک نامزد ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در ماه جولای.

او عملکرد قوی به پایان رسید ساندرز’ وضعیت به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده و مجبور سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ خارج از مسابقه است.

بلومبرگ ، 78 داد تا انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه و تایید بایدن 77 پس از صرف صدها میلیون دلار از پول نقد خود را در تبلیغات سراسر ایالات متحده است.

اما بلومبرگ موفق به ارائه در روز سه شنبه بزرگترین روز رای گیری در نامزدی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی خود تنها پیروزی در ساموآ آمریکا.

پس از خروج از لس آنجلس سابق veep بایدن برنامه ریزی شده به مبارزات انتخاباتی در ایالت میسوری و می سی سی پی که هر دو باید مقدماتی در مارس 10.

ساندرز’ کمپین گفت که هواداران در شیکاگو در روز شنبه و راکفورد روز سه شنبه پیش از ایلینوی اولیه در 17 مارس است.

تا یک هفته پیش بایدن به حال ازمایش کرده ساندرز در بسیاری از دولت ها و نظر سنجی های ملی.

ساندرز 78 ساله سوسیالیستی محبوب با جوان رای دهندگان شدت انتقاد کرد و در آنچه که او به نام “نوع سم ما شاهد برخی از شرکت های بزرگ رسانه ای” و تلاش برای رسم یک تضاد بین خود و بایدن.

“آنچه در این کمپین من فکر می کنم به طور فزاینده ای مورد است: که طرف شما هستند ؟” اموال ساندرز گفت: در یک کنفرانس خبری در ورمونت.

او مورد حمله بایدن رکورد رای گیری در حمایت از معاملات تجاری است که او می گوید تا به حال ویران قسمت میانه بایدن رای به نفع عراق در جنگ و ورشکستگی لایحه و گذشته خود را ضبط در امنیت اجتماعی است.

در یکی دیگر از حرکت است که می تواند تغییر شکل مسابقه, الیزابت وارن, 70 بود “صحبت کردن به تیم برای ارزیابی مسیر رو به جلو” یک کمپین مشاور گفت.

رئیس جمهور تهمت و 73 به نام وارن “یک اسپویلر” و برخی از برنی حامیان پاره پاره او را برای گرفتن تدریجی آرا دور از مورد علاقه خود را نامزد.

لیبرال سناتور ماساچوست بود که به دنبال تبدیل شدن به کشور اول رییس جمهور بود, نتایج ناامید کننده در سراسر هیئت مدیره در روز سه شنبه, از جمله در آینده شرم آور سوم در ماساچوست است.

احیا بایدن نورد به پیروزی در سراسر شرق میانه و جدید انگلستان راه اندازی یک در یک نبرد در برابر ساندرز که برنده سه کشور شد و پیش بینی برنده در کالیفرنیا.

بایدن که در مبارزات انتخاباتی شده بود در حمایت از زندگی فقط یک هفته پیش ثبت نام تعجب پیروزی در تگزاس و ماساچوست است.

بایدن استدلال می کند که پس از دو دوره رئیس جمهور باراک اوباما در کنار چندین دهه به عنوان یک سناتور, او تجربه هر دو به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس در کشور اجرا شود.

ساندرز می گوید او می خواهد به مبارزه با “وال استریت fat cats,” ایجاد یک رایگان جهانی بهداشت-مراقبت از سیستم و از بین بردن بیمه درمانی خصوصی ببخش بدهی وام دانشجویی و تصویب سبز “معامله جدید” جارو سیاست های اقتصادی برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

اگر وارن قطره Sanders می تواند به نفع از برخی از حامیان تغییر به او هر چند معلوم بود آنها او را به عقب باید او به قید وثیقه.

در یک e-mail به کارکنان خود وارن مدیر کمپین, راجر لاو, پیشنهاد جدی ارزیابی سه شنبه سه هفته پس از گفت های داخلی بینی نشان داد او در پایان دو در هشت متحده است.

وارن گفت که “زمان در حال حاضر به فکر می کنم از طریق راه راست را به این مبارزه ادامه خواهد داد.”

ساندرز گفت: به او گفته بود به وارن بیش از این گوشی در روز چهارشنبه.

“الیزابت وارن بسیار بسیار عالی سناتور او اجرا قوی مبارزات انتخاباتی. او را به خود او تصمیم خود زمان” ساندرز گفت.

نماینده برگه پس از روز شنبه نشان داد بایدن پیشرو ساندرز 566-501.

یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در جولای کنوانسیون.

در روز سه شنبه بزرگترین ناراحت بایدن در زمان تگزاس بزرگترین جایزه پس از کالیفرنیا.

ساندرز در ضمن برنده اعلام شد در کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

او همچنین پیش بینی برنده در کالیفرنیا که در آن آرا و تفکیک در دولت 415 نمایندگان هنوز در حال شمارش. روز چهارشنبه بعد از ظهر ساندرز که پیش توسط 8.7 امتیاز با 87 درصد از حوزه گزارش.

بایدن با حمایت قاطع از متوسط و رای دهندگان جاروب شده به برنده در آلاباما آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی, ویرجینیا و مین.

با سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im