جو بایدن برنی ساندرز به نبرد آن را دوباره در روز سه شنبه دوم

در هفته بین سه شنبه و آمدن سه شنبه دوم دموکرات ها باید حرف اسکریپت: جو بایدن دوباره پیشتاز و برنی ساندرز در خود آشنا نقش به عنوان چابک underdog.

“در حال حاضر جو بایدن در catbird صندلی دوره” ایران استراتژیست اوان زیگفرید گفت: پست. “او جلوتر از جایی که هیلاری کلینتون بود که پس از سه شنبه در 2016 — و در این مرحله در سال 2016 هیلاری بود 6 امتیاز است.”

زنده بایدن صحبت کردن خیلی خوشحال جمعیت 1500 در سنت لوئیس شنبه گفت: “چه تفاوت یک هفته می سازد!”

پس از سال 2020 زمینه تثبیت در هفته گذشته سه شنبه مقدماتی به دو مرد مسابقه بین معاون رئیس جمهور سابق و سناتور ورمونت هر دو کمپین های eyeing یک گنجینه ای از نمایندگان این پنج شنبه از آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

سابق veep انتخاباتی مباهات است بزرگ $22 میلیون صندوق افزایش مسافت در بی پی او هیولا, کارولینای جنوبی, پیروزی هفته گذشته و شنبه جیغ وداد بازی کردن است که به دنبال زمانی که او را برداشت تا در مجموع 649 نمایندگان — و در زمان راحت سرب در Dems’ ریاست جمهوری قرعه کشی.

Democratic presidential candidate Joe Biden speaks at a campaign rally at Kiener Plaza in St Louis, Missouri, today.
دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در Kiener پلازا در خیابان Louis, میزوری, امروز.گتی ایماژ

او انداخته 12 میلیون دلار از این پول نقد به شش ایالت آگهی خرید در سه متحده که رای این سه شنبه به همراه نماینده غنی از فلوریدا و ایلینوی و اوهایو که در آن دموکرات ها برای انتخابات در 17 مارس است.

اما میشیگان با 125 متعهد نمایندگان برای grabs است روز سه شنبه جایزه است.

“این یک حالت بحرانی” مترقی فعال اردن Uhl گفت: پست. “میشیگان است که طبقه کارگر دژ. این هم یک نوسان دولت است. این می تواند به اثبات electability … این بهتر متریک چگونه یک نامزد ممکن است انجام دهد [انتخابات].”

ساندرز ساخته شده است که همین استدلال را تا کنون از خود فوق العاده سهشنبه رفتن, زمانی که او موفق به برنده شدن فقط چهار روز 15 مسابقات.

در تظاهرات و در تبلیغات او ناودان بایدن برای حمایت از نفتا معامله تجارت و اجتماعی محدودیت های امنیتی — مواضع که منفور در ملت یقه آبی پایگاه های مانند میشیگان.

“اگر ما می رویم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان در پنسیلوانیا و ویسکانسین از آن خواهد شد بسیار سخت برای یک کاندیدا که رای دادند برای این فاجعه موافقت نامه های تجاری,” ساندرز گفت: در یک شب جمعه تجمع در دیترویت به خود جلب کرد که 6,000 برنی Bros.

ساندرز لغو یک تجمع در می سی سی پی در هفته گذشته اذعان بایدن تسلط میان سیاه جنوبی رای دهندگان به جای تمرکز بر انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت است.

میشیگان, نظر سنجی, اما, باید منع شده است. آخرین نظرسنجی نشان می دهد که بایدن پیشرو ساندرز توسط 6.7%.

برای ساندرز و پرشور ارتش, میشیگان, حمل سنگین عاطفی وزن است. در سال 2016 ساندرز غلبه هیلاری کلینتون دو رقمی رای گیری سرب وجود دارد تعجب اولیه پیروزی که تمدید مبارزات انتخاباتی خود را حرکت بعد از او در زمان یک دقیقه در آن سال فوق العاده سهشنبه مسابقات.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به جیر جیر توسط کلینتون که در ماه نوامبر برنده میشیگان با کمتر از یک چهارم از 1 درصد است.

در روز شنبه ساندرز رهبری به شیکاگو جایی که او بسیج 15,000 طرفداران با سخت حذف بایدن را در سنا رای به نفع دولت بوش تلاش های مانند جنگ عراق و 2008 وال استریت اعتراض کردند.

اما بایدن را رد کرده است و به ساندرز را طعمه.

“منفی حملات تنها تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما در مسیر رفتن است,” او گفت: در روز شنبه تجمع در سنت لوئیس.

بایدن است که انتظار می رود را به نفع خود بخش عمده ای از نشان می دهد-من دولت 68 نمایندگان در مسابقه بین دو septuagenarian نامزدها با یکی از جمعه فرمانداری 22 امتیاز جلوتر است.

دموکراتیک سوسیالیستی ساندرز است که سنجاق اضافی امیدوار است در این مسابقه در واشنگتن و 89 نمایندگان. ساندرز ضرب و شتم کلینتون وجود دارد با 46 امتیاز در سال 2016.

اما آن سال در واشنگتن اهدا نمایندگان خود را از طریق قفقاز — یک فرایند طولانی است که پاداش نامزد با بیشترین متعهد و پرشور هواداران است.

برای سال 2020 دولت روشن به اولیه سیستم با پست الکترونیکی-در انتخابات بسیار کمتر وقت گیر چشم انداز است که می تواند به شدت کاهش ساندرز مزیت است.

در ضمن تیم بایدن هدف برای کشتن شات بعد از فوق العاده چشمگیر سهشنبه عملکرد.

“این در مورد نتایج و نه انقلاب” یک بایدن دستیار گفت: پست. “ما با اعتماد به نفس فوق العاده جو بایدن در جریان است به خوبی انجام در روز سه شنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>