جو بایدن خواستار زن ‘دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز’ در مراسم انتخاباتی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن bizarrely به نام یک زن جوان یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” در یک مبارزه انتخاباتی در نیوهمپشایر در روز یکشنبه.

این زن تا به حال فقط خواسته ریاست جمهوری امیدوار در مورد جایگاه چهارم ایستاده در آیووا قفقاز.

“چگونه می توانم به شما توضیح عملکرد در آیووا و چرا باید رای دهندگان بر این باورند که شما می توانید برنده انتخابات پرسید: با توجه به یک کلیپ از ارز.

بایدن 77, آن را پذیرفته بود یک سوال مشروع اما سپس از او پرسیدم: “آیووا یک حزبی. آیا تا به حال شده است برای یک جلسه?”

زمانی که او نشان داد او تا به حال بایدن پاسخ داد: “نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” نقشه کشی خنده از جمعیت است.

عبارت از یک John Wayne فیلم یکی بایدن استفاده کرده است و چندین بار قبل از مبارزات انتخاباتی خود اشاره کرد.

اما آن را هنوز هم اشتباه زن در پایان دریافت که گفت واشنگتن پست او فکر او می خواسته مشروع سوال.

“من خواندن یک مقاله که او گفت: [آیووا] یک پانچ به روده و من یکی فقط فشار بر روی زخم. من در تلاش برای تحقیر کسی” مدیسون مور 21 ساله دانشجو در مرسر دانشگاه در گرجستان گفت: خروجی.

“او را در در سنا محاکمه برای استیضاح به طوری که او تا به حال آیووا به خود است. و پس از آن شما بوده ام به یک سیاستمدار به مانند دهه — حال شما چطور است نه راه بالاتر از همه نامزدهای دیگر?”

در مراسم انتخاباتی بایدن گفت مور است که او فکر نمی کند آیووا حزبی خوب است و اندازه گیری, چگونه یک نامزد انجام خواهد شد در کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>