جو بایدن تاخیر معاونت اعلام یک هفته دیگر

او بایدن ،

جو بایدن انتظار نمی رود که برای انتخاب همسر در حال اجرا تا زمانی که حداقل Aug. 10. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد قبلا گفته او انتظار می رود به نام کسی که برای این کار اول از ماه.

این اواخر در این بازی تصمیم را اعلام فقط یک هفته قبل از کنوانسیون دموکراتیک است که رسما تعیین این جفت ارز به عنوان حزب ریاست جمهوری و معاون ریاست جمهوری نامزد.

بایدن 77 را تبدیل به قدیمی ترین فردی که تا کنون رئیس جمهور منتخب اگر او پیروزی در ماه نوامبر و بسیاری معتقدند او تنها در خدمت یک مدت. که ترکیبی از عوامل است تزریق خاص ضرورت به veepstakes به عنوان کسی که انتخاب شده را تبدیل به یک لحظه 2024 frontrunner و به طور بالقوه به شکل حزب برای سال فراتر از آن.

در ماه مارس بایدن وعده داده شده به انتخاب یک زن برای این کار و پس از آن ممکن است نام افزایش یافته است و کاهش یافته است. سناتور. کامالا هریس, Rep. کارن باس و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس در میان زمان فینالیست.

“جو بایدن این است که در زمان بحران است. پس از همه, بررسی, تمام تحقیقات به نامزد آینده نگر آن را در حال حاضر تا به جو. آن شخصی” گفت: سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون. “این در حال حاضر در مورد خود احساس دل و روده.”

با پست سیم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>