معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دارای 19 درصد سرب بیش بهداشت ، برنی ساندرز در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به یک نظرسنجی ملی دوشنبه منتشر شد.

بایدن آینده عملکرد قوی در هفته گذشته در سه شنبه, دارای پشتیبانی از 54 درصد از دموکرات ها و مستقل با تکیه دموکراتیک در حالی که ساندرز انتخاب 35 درصد از گروه کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها نشان می دهد.

این بررسی همچنین نشان داد که بایدن دیده می شود به عنوان مطلوب تر توسط رای دهندگان از Sanders.

هفتاد و هفت درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان مطلوب نظر بایدن و 13 درصد او را به عنوان نامطلوب – در حالی که ساندرز دارای 71 درصد favorability و 17 درصد نامطلوب امتیاز.

جدید ملی نظرسنجی منتشر شد که دو دموکراتیک نامزدها در حال آماده سازی خود برای انتخابات مقدماتی در شش کشور از روز سهشنبه — میشیگان, Missouri, می سی سی پی واشنگتن و آیداهو و داکوتای شمالی.

بایدن جاروب 10 از 14 متحده که رفت به پای صندوق های رای در روز سه شنبه 3 مارس از جمله کشیدن ناراحتی در ماساچوست و تگزاس و ظهور با بیشتر نمایندگان از ساندرز با وجود برنده خود را نماینده غنی کالیفرنیا.

ساندرز گفته است که مبارزات انتخاباتی خود است که به دنبال به دوباره بجای اول برگشتن در میشیگان است که 125 نمایندگان برای grabs اما نظرسنجی اعداد نشان می دهد او ممکن است به سختی ردیف به کج بیل زدن.

“آن را به دو و به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به بایدن تجدید حیات می تواند یک ضربه مهلک به ساندرز انقلاب گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی, تحلیلگر تیم مالوی.

نگاه به آینده در امکان رقابت برای انتخابات عمومی بایدن منجر رئیس جمهور تهمت 52-41 درصد در میان رای دهندگان ثبت شده و ساندرز منجر وقت با 49 به 42 درصد است.

بایدن همچنین منجر ساندرز در favorability رتبه بندی در میان رای دهندگان ثبت شده.

سابق veep دارای 45 درصد favorability امتیاز و 40 درصد نامطلوب امتیاز. ساندرز است که 46 درصد نامطلوب و 40 درصد مطلوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است 58 درصد نامطلوب امتیاز و 39 امتیاز مطلوب در این نظرسنجی.

نظرسنجی صورت گرفته در میان شیوع کروناویروس است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان نشان می دهد که بایدن ضربان تهمت 56 تا 40 درصد در توانایی برای رسیدگی به بحران ساندرز تاپ تهمت 50 تا 44 درصد است.

اما رئیس جمهور می شود نمرات بالا خود را در دست زدن به اقتصاد – با 54 درصد تصویب و 42 درصد مخالف.

این نظرسنجی انجام شد مارس 5 به 8 مارس و بررسی 1,261 ثبت نام رای دهندگان و 559 دموکرات ها و مستقل رای دهندگان که تکیه دموکرات.

این نظرسنجی از رای دهندگان ثبت نام شده به علاوه/منهای 2.8 درصد حاشیه خطای این نظرسنجی از حزب دموکرات و مستقل است به علاوه/منهای 4.2 درصد خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی