با وجود عقب مانده به خوبی پشت “شهردار پیت” در نماینده شکار در آیووا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به رشد وضعیت خود را در وال استریت.

بایدن مطرح شده $1.7 میلیون دموکراتیک از اهدا کنندگان در اوراق بهادار و سرمایه گذاری صنعت و در حالی که پیت Buttigieg — یکی دیگر از وال استریت مورد علاقه — دوم است با 1.4 میلیون دلار بر اساس فدرال انتخابات داده ها از طریق Feb. 3 با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

حداقل در برخی از بایدن سرب ممکن است به دلیل بسیار پیش بینی Feb. 13 جمع آوری کمک که اسپانسر شده از طرف وال استریت bigs از جمله تامینی میلیاردر حامی مالی و Milwaukee Bucks مالک مارک Lasry, Centerview شرکای موسس بلر Effron و Evercore Partners بنیانگذار راجر آلتمن با توجه به یک کپی از دعوت از دیده شدن توسط پست.

بایدن ستاد انتخابات روز شنبه گفت: برخی از وال استریت اهدا کنندگان که آنها انتظار می رود به افزایش بین 1 میلیون و 1.5 میلیون دلار در شهر نیویورک جمع آوری کمک های محل است که از آن نشده است افشا می شود.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., تا به حال شده است وال استریت اقدام به جمع آوری کمک از سپتامبر. 30 با 1 میلیون دلار از اوراق بهادار صنعت اهدا کنندگان نسبت به $982,000 برای بایدن مرکز سیاست پاسخگو’ داده ها را نشان می دهد.

و در اوایل این هفته او به رهبری حزبی آیووا با 26.23 درصد از هيئت دولت تعداد به 26.06 درصد برای برنی ساندرز. بایدن در آمد چهارم با 15.8 درصد انتهایی بهداشت ، الیزابت وارن که اسیر 18.2 درصد است.

“ما در حال پشت بایدن و بلومبرگ در همان زمان” یکی از وال استریت بایدن حامی گفت: با اشاره به سابق مایکل بلومبرگ شهردار که اخبار شرکت پایانه های فروش به وال استریت.

ایسنا — چه کسی است که به ارزش حدود 61 میلیارد نیست و در عین حال تلاش برای جمع آوری پول از وال استریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی