جو بایدن به برنی ساندرز هواداران: “من می شنوید شما

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سعی در گسترش یک شاخه زیتون به برنی ساندرز هواداران غم انگیز زندگی می کنند جریان سخنرانی از خانه خود را سه شنبه شب که در آن او همچنین خطاب به رشد coronavirus بحران است.

صحبت پس از چیدن اولیه برنده در فلوریدا و ایلینوی دموکرات سناتور خطاب به طرفداران خود را بالا رقیب به طور مستقیم.

“من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم آنچه که ما را به انجام,” او گفت:, ایستاده در مقابل یک زمین-پس زمینه سیاه و سفید و یک مجموعه ای از پرچم آمریکا راه اندازی در داخل خانه اش در ویلمینگتون دلم.

“هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و سپس به متحد کردن ملت است.”

بایدن گفت که او و چپ ورمونت مجلس “ممکن است اختلاف در تاکتیک اما ما به اشتراک گذاشتن یک دید مشترک” با استناد به نابرابری درآمد و تغییر آب و هوا.

حامیان ساندرز “آورده اند قابل توجه و شور و سرسختی به همه این مسائل” و “تغییر اساسی مکالمات در این کشور است.”

پرداختن به کروناویروس بحران بایدن خواست آمریکایی ها برای انجام بخشی خود را برای مبارزه در برابر شیوع.

“مقابله با این بیماری همه گیر ملی اضطراری شبیه به جنگ آن ما نیاز به حرکت متفکرانه و قاطعانه” او گفت:.

“این لحظه ای که ما نیاز به رهبران ما به رهبری” او ادامه داد: در حالی که همچنین با تاکید بر اهمیت “انتخاب و تصمیم گیری ما را به عنوان افراد است.”

او سپس منتقل به ابتدایی خود را برنده از روز گفت که “به نظر می رسد یک بار دیگر مبارزه ما تا به حال یک شب بسیار خوب.

“ما نقل مکان کرد و نزدیک به تامین دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری می شود.” “و ما در حال انجام آن با ایجاد یک ائتلاف گسترده ای است که ما نیاز به پیروزی در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>