جو بایدن به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه — معاون سابق رئیس جمهور را به اولیه یا حزبی برنده در سه تلاش در کاخ سفید بیش از 32 سال است.

بایدن با تمرکز توجه خود را و $890,000 ارزش تبلیغات در کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان آمریکایی آفریقایی — کسانی که تمایل به اجتماعی متوسط یا محافظه کار را تا حدود 60 درصد از حزب دموکرات است.

تصور می شد به سختی خاک به صورت دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز. بایدن برگزار قوی لبه با دموکرات ها برای ماه — و تا به حال نشان داد قدرت در سال های اخیر در عمومی-نظر سنجی — دو که به او در 20 نقطه سرب بیش از Sanders.

تقریبا تمام شبکه ها با استفاده از نظرسنجی های خروج پیش بینی شده بایدن یک “سرنوشت” برنده به عنوان به زودی به عنوان نظرسنجی بسته شده در 7 p. m.

حاشیه پیروزی مهم باقی می ماند.

با 54 نمایندگان برای grabs یک پیروزی قابل ملاحظه برای بایدن می تواند به او سرب بیش از ساندرز در نظر نماینده دفعات مشاهده شده است.

و بزرگتر خود را برنده, بهتر, جمهوریخواه, مشاور سوزان دل Percio گفت: — چرا که تنها داوطلبانی که دندانه دار کردن تا بیش از 15 درصد آرا را ادعا می کنند هر نماینده در همه.

“یک پیروزی بزرگ مانع از هر کسی دیگری را از رسیدن به 15%” او توضیح داد. “برگ هایی که بیشتر از یک شانس برای برنده به جمع آوری تعداد زیادی از نمایندگان.”

بالاتر نماینده تعداد اضافه خواهد شد مشروعیت به عنوان سوپر شنبه بافندگی — فقط سه روز دور.

“اما حتی اگر او برنده بزرگ بایدن یک راه طولانی برای رفتن” Dem استراتژیست براد Bannon گفت: — اشاره کرد که بایدن را دچار کم خونی جمع آوری کمک های مالی با وجود در آخرین دقیقه افزایش در این هفته او را از چپ با کمی صرف در 14 متحده که رای آوریل 3.

“او برای پیروزی در کارولینای جنوبی برای زنده ماندن — اما حتی اگر او زنده باقی می ماند, او هنوز هم در دردسر بزرگ.”

این یک نبرد تن به تن در کارولینای جنوبی که در آن نامزدها حداقل 600 کمپین متوقف می شود و کاهش یافته است بیش از $36 میلیون در تبلیغات است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به کون به دموکراتها ،

کارولینای جنوبی باز اولیه سیستم به این معنی است که هر ثبت نام رای دهندگان می توانند در هر دو حزب را در مسابقه. اما محلی خواهان لغو اولیه خود را در این سال به صفوف پشت مغلوب ساختن پیشی جستن — ترک ایران مدافعان رایگان به بازیگران فساد-ساخت برگه های رای در دموکراتها مسابقه.

“من فرض این خوب است از یک کمپین سرمایه گذاری نظر” مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی شب جمعه در کارولینای جنوبی تجمع او به عنوان انجام یک “نظرسنجی” از جمعیت — درخواست از آنها که از دموکرات ها خواهد بود ساده ترین راه برای ضرب و شتم در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم شاید دیوانه برنی است آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او خواست آنها را به شرکت در دموکراتها اولیه.

تلاش های گذشته در این بین حزب دخالت را تا حد زیادی کاهش یافته تخت ،

“جمهوری خواهان محافظه کار هستند پردازان — آنها رای نمی دهند تاکتیکی به بازی سیاسی بازی ها” Bannon گفت: پست. “من یک زمان سخت در باور شما باید یک ارتش از محافظه کاران مایل به بیرون رفتن و کشیدن یک اهرم برای برنی ساندرز به هر دلیلی.”

در ظهر روز شنبه, حزب دموکرات مقامات به خبرنگاران گفت: آنها تا به حال دیده می شود “هیچ شواهد جرم” از جمهوریخواهان در انتخابات.

اما وجود دارد برخی از شواهد در غیر این صورت.

رای دهندگان نان Gaughf عبور خطوط حزب به بازیگران یک رای گیری برای ساندرز او گفت: گرینویل اخبار.

“من امیدوار هستم که او را بدترین نامزد حزب دموکرات و از دست خواهد داد” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است برای دیدن “فلج کشیدن بین سرمایه داری و سوسیالیسم” در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im