جو بایدن تیم کار کردن جزئیات برای یک coronavirus تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن

کارکنان و جو بایدن در حال کار به ترتیب یک تماس بین معاون رئیس جمهور سابق و رئیس جمهور تهمت بیش از coronavirus بحران با توجه به گزارش.

بایدن گفت: خبرنگاران از تلاش برای اتصال از طریق تلفن با مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز پنجشنبه و طی مجازی جمع آوری کمک Axios گزارش.

“دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد من باید از تماس رئیس جمهور برای ارائه کمک من” بایدن گفت: با خنده. “من خوشحال به شنیدن او را به تماس با من; تیم من با او همکاری با آن مجموعه است.”

هیچ بازه زمانی برای تماس ارائه شد با توجه به گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه که او می خواهم “عشق” به صحبت کردن با بایدن در مورد رشد شیوع کروناویروس.

“من همیشه او را در بر داشت به یک مرد خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من نمی دانم که او بسیار خوب رک و پوست کنده, اما من فکر می کنم او احتمالا یک پسر خوب … اگر او می خواهم برای تماس با من کاملا خود را تماس بگیرید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به بایدن به عنوان “خواب آلودگی جو” در طول جلسه. اوایل روز چهارشنبه بایدن انتخاباتی ارائه شده برای ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از مشاور ریاست جمهوری کلیان کانوی پرسید چرا بایدن نیست “تماس با کاخ سفید” برای ارائه حمایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>