میامی — حتی پس از تماس با پنج سوپر کاسه و 22 جهان سری جو باک خود را به یاد او چگونه باید رویکرد رادیو و تلویزیون در مقابل حدود 100 میلیون دلار است.

تقریبا مانند یک کمی پس از آن توجه داشته باشید در وسط بازی او نمودار است که همه نام ها و اعداد و خیلی چیزهای برای هر یک از بازیکنان تیم, باک است دو واژه در تمام کلاه های مربوط توسط دو علامت تعجب.

“لذت ببرید!!”

باک 50 و بزرگ شده در غرفه خود افسانه ای پدر جک است که در اکثر سوپر کاسه در تلویزیون و رادیو به عنوان هر بازی توسط بازیکن در تاریخ است. جک به نام گذشته ستاد سوپر باول در نیم قرن پیش.

جو بوده است حرفه ای برای بیش از سه دهه به عنوان او شروع به در 19. حتی با همه این تجربه فوق العاده کاسه باقی می ماند بنابراین باک فقط دوست دارد به مشخصه نوشتن کمی نشانه از اینکه چگونه او می خواهد به صدا.

“عظمت این لحظه و این حجم از مخاطبان می تواند خسته کننده اگر شما اجازه دهید آن را” باک گفت: پست. “در حال زندگی می کنند که به اندازه جمعیت برای مدت طولانی است که می تواند اضافه کردن فشار.

“این یک یادآوری بصری از چیزی است که من نوشت: در هیئت مدیره زمانی که همه چیز آرام بود و آرام.”

حتی با فشار هیچ جایی وجود دارد که باک نه می خواهد.

Joe Buck
جو باک و فوق العاده خود را در کاسه یادداشتآپی جو باک

“من بزرگترین کار بر روی این سیاره و من به اندازه کافی هوشمند به درک که” باک گفت. “با وجود همه استرس که وجود دارد هیچ جایی یکشنبه که من نه می خواهد.”

رادیو تماس: در وستوود یک رادیو پخش کوین هارلن و کورت وارنر خواهد پیوست توسط CBS’ ژن Steratore جدید علاوه بر.

“Officiating و تجزیه و تحلیل قوانین در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در بازی زمانی که شما در یک پخش این قدر که اگر چیزی باید اتفاق می افتد در این بازی که یک بازی است که نیاز به نگاه معکوس هر چه ما باید نگاه به اضافه کردن کسی گفت:” هوارد Deneroff Westwood یک تهیه کننده اجرایی.

Steratore بود در تلویزیون تماس با جیم Nantz و تونی Romo CBS در سال گذشته است. CBS اجازه و Steratore می خواستم به آن را انجام دهد.

“من فکر می کنم همه ما امیدواریم که بازی نمی آید به یک officiating تصمیم در پایان” Deneroff گفت.

در حاشیه تونی Boselli و لورا Okmin گزارش خواهد شد.

خانم المپیا: در حالی که جسیکا مندوزا در نقطه “یکشنبه شب بیس بال” است که در سوال جدی او یک نامزد به تماس سافت بال و بیس بال برای NBC در بازی های المپیک در توکیو در این تابستان با توجه به منابع. این امر می تواند در علاوه بر این به هر ESPN نقش به پایان می رسد تا.

NFL وزوز: این Romo CBS/ESPN قرعه کشی شد, بزرگترین های ورزشی-رسانه ها موضوع در سوپر باول هفته با بسیاری از پرسیدن: که در آن شما فکر می کنم او به پایان می رسد ؟

وجود یک مفهوم ضمنی داستان Drew Brees و گرگ اولسن دوران بازنشستگی. همراه با Peyton منینگ Brees خواهد بود واضح ترین نامزد بعدی. این سوال مثل همیشه این است: آیا او می خواهم به آن را انجام دهد ؟

با Romo به احتمال زیاد برای دریافت $10 میلیون به علاوه یک پسر مثل Brees ممکن است در موقعیت به درخواست جبران شود در سطح بالا و حتی به عنوان یک تازه کار. Romo تنها حدود 3 میلیون دلار در این سال در rookie پخش کرد.

Brees خواهد بود بخشی از Fox Sports’ پوشش تلفن همراه — حلق آویز با جو مونتانا جغرافیا و جوئل Klatt در شبکه های اجتماعی.

اولسن به درایو به یک گوینده و آماده به آن را انجام دهد زمانی که او آویزان است. او در روز یکشنبه فاکس سوپر باول pregame نشان می دهد و انجام خواهد داد پنج XFL بازی با کوین Burkhardt مدت کوتاهی پس از. روباه به نفع دو مرد غرفه پس از آن آسان است برای دیدن Burkhardt و اولسن در دوم آن تیم در سال آینده. Burkhardt فعلی شریک چارلز دیویس در نیاز به یک قرارداد جدید.

با CBS دوم تیم دن Fouts نیز بدون قرارداد و ایجاد دیگر برنامه به طور بالقوه نقطه برای یک تحلیلگر به رشد با ایان عقاب.

برای اطلاعات بیشتر در جت گوش دادن به آخرین قسمت از “باند همه در اینجا” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی