جو نقب زدن نمی خواهد بکشد یک الی منینگ در Bengals: “من قصد دارم برای نشان دادن’

INDIANAPOLIS – جو نقب می شنود از منینگ خانواده اغلب, اما او به دنبال الی منجر شود.

نقب زدن ر (در حال حاضر) این ایده است که او را مجبور تجارت در بالای 2020 پیش نویس NFL با امتناع از بازی برای Bengals که شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. Eli Manning مجبور تجارت از شارژر به غول در سال 2004 دو دهه پس از جان Elway همین از کلت به Broncos.

“من قصد ندارم به بازی” نقب زدن به Heisman جایزه برنده کارفرمایی و اجماع بالا چشم انداز در کلاس روز سه شنبه گفت در NFL ترکیب. “من یک بازیکن توپ رو. هر کس بر میدارد من قصد دارم به نشان می دهد.”

منینگ و Elway شد پیش نویس شماره 1 به طور کلی و معامله بعد با سابق کلت و غول مدیر کل Ernie Accorsi درگیر در هر دو می پردازد.

نقب منتقل شده از ایالت اوهایو به LSU و پیش بینی شده بود که اواخر دور پیش نویس انتخاب کنید تا خود را شکست فصل نهایی (60 touchdown می گذرد شش interceptions) راه اندازی ببر به یک قهرمانی ملی. بازی در لوئیزیانا او گفت که او ساخته شده است یک رابطه با دولت در فوتبال حق امتیاز دریافت gameday متون از مورچه منینگ و صحبت کردن با تلفن چند بار به Peyton.

نقب زدن است و نه شنیده ام از الی که ممکن است بهترین راه حل برای وضعیت خود را. نقب زدن بازی فوتبال دبیرستان در اوهایو اما به عنوان یک قدیس و Browns فن و Bengals نه برنده بازی حذفی (1991) در طول عمر خود.

“آن دو ساعت از خانه من” نقب زدن گفت. “من می توانم به خانه برای شام اگر من می خواهم به. نه بسیاری از ورزشکاران حرفه ای می توانید انجام دهید که.”

پس چرا نقب زدن تمایلی به علنی در آغوش مطابقت با Bengals? دو سال پیش بیکر میفیلد عملا التماس براونز به او شماره 1 انتخاب کنید چرا که او می خواست به چالش بودن حق رای دادن-changer.

“من فقط رفتن به presumptive در مورد آنچه آنها می خواهند به انجام” نقب زدن گفت. “البته من می خواهم برای اولین بار انتخاب کنید. که هر بچه رویا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>