جو نقب زدن است در حال حاضر اقدام مانند یک رئیس در سینسیناتی.

پس از آن گزارش شد که Bengals برنامه ریزی برای حق رای دادن برچسب A. J., سبز, NBC پیتر پادشاه گزارش داد که سابق LSU کارفرمایی بود “روشن ساخته است” به این سازمان است که او می خواست آنها را به نگه داشتن 31 سال سن گیرنده گسترده.

“من فکر می کنم با هر کارفرمایی تازه کار بیشتر به کمک شما می توانید بهتر و A. J. شده است یکی از بهترین بازیکنان در موقعیت خود را برای زمان بسیار طولانی” نقب زدن به خبرنگاران گفت: در NFL ترکیب.

این Bengals می تواند احساس تحت فشار به 23 ساله نقب زدن مبارک. پس از اتمام لیگ-بدترین 2-14 رکورد در سال 2019 و رو به, انتقاد خود را کمبود استعداد و عدم برنده شدن فرهنگ سابق Heisman برنده جایزه می گوید او احساس می کند او را “اهرم” به عنوان 2020 پیش نویس NFL را اجماع بالا چشم انداز.

این وضع باعث شده است تا برخی به اصرار نقب زدن به “کشیدن یک الی منینگ” اما او نقض کسانی که شایعات در ترکیب هفته گذشته است.

“من قصد ندارم به بازی” نقب زدن گفت. “من می خواهم به نشان می دهد.”

A.J. Green, Joe Burrow
A. J. Green, Joe نقب زدنگتی ایماژ

پس از یک ستارگان rookie فصل و هفت متوالی Pro کاسه انتخاب چند سال گذشته شده اند خدشه دار آسیب های سبز چهارم-به طور کلی انتخاب از سال 2011 پیش نویس NFL. سابق گرجستان بولداگ دهکدهای از دست رفته 29 بازی از سال 2016 به دلیل مصدومیت و نشسته کل 2019 فصل پس از پاره شدن رباط در مچ پا خود را در طول اولین تمرین پیش فصل.

سبز جوهر چهار سال 60 میلیون دلار قرارداد در سال 2015 $32.75 میلیون آن تضمین شده است. این wideout روشن ساخته است او به نفع یک قرارداد طولانی مدت بیش از حق رای دادن برچسب است که انتظار می رود به ارزش حدود 18.5 میلیون دلار به صورت گسترده ای از گیرنده های, با توجه به بیش از کلاه.

“حق رای دادن برچسب بهترین چیز” سبز گفت. “اما من می خواهم گفت من نه تبدیل کردن 18 میلیون دلار. آن را فقط اتفاق می افتد. هنگامی که شما برای اجرای کسب و کار شما را به تصمیم گیری های دشوار. … من احساس می کنم زمانی که شما قرار داده است که من پس از آن که آنچه را که شما به من نشان می دهد شما فقط می خواهید من برای یک سال. و من همیشه بازی با یک تراشه بر روی شانه ام.”

Bengals مدیر از بازیکن پرسنل دوک توبین صحبت کرد به شدت سبز در ترکیب هفته گذشته گفت: “[ما] می خواهید او را به بخشی از آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im