جو نقب زدن است دست های کوچک. که ما می دانیم. آیا مهم است ؟ زمان خواهد شد بگویید.

با توجه به یاهو ورزشی انتظار می رود شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 پیش نویس NFL از LSU تا به حال دست خود را اندازه گیری و در نه اینچ در NFL ترکیب. که گره خورده بود برای کوچکترین از دور اول quarterbacks اندازه گیری در ترکیب پس 2009 – رایان Tannehill و جارد Goff هستند و دیگران — با توجه به ESPN آمار و اطلاعات.

هر دو از آنها مربی Bengals مربی زک تیلور که Bengals تیم شماره 1 انتخاب در پیش نویس است. تیلور که بازی کارفرمایی در نبراسکا کوچک دست و همچنین اندازه گیری می شود نه اینچ در سال 2007 در ترکیب.

سی و پنج quarterbacks شده اند پیش نویس در دور باز از سال 2008 و متوسط خود را در دست اندازه 9.7 اینچ است. سوپر باول-برنده کارفرمایی پاتریک Mahomes ” دست به دست گرديد و در 9.25 اینچ است. در دهه گذشته تنها سه quarterbacks با نه-اینچ دست حتی تلاش بیش از 300 عبور می کند. آن دسته از بازیکنان هستند Goff, Tannehill و چاد Henne.

Joe Burrow
جو نقب زدنگتی ایماژ

دو نفر دیگر دارای امتیاز بالا quarterbacks در پیش نویس توا Tagovailoa آلاباما و اورگان جاستین هربرت اندازه گيری شد با 10 اینچ دست.

می تواند به این معنی هیچ چیز فقط یکی از آن ترکیب خصلت است که جلب توجه می کند. نقب زدن به Heisman برنده جایزه که منجر LSU به قهرمانی ملی ممکن است ناهنجاری نخبگان کارفرمایی با دست های کوچک. یا این می تواند یک محدودیت فیزیکی است که صدمه دیده است او را در NFL.

این Bengals را به تصمیم می گیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de