جو داگلاس’ بازسازی از جت به مراتب بیش از

جت مدیر کل جو داگلاس خطاب به تیم بزرگترین نیاز در جرم این هفته با امضای سه linemen. دفاع هنوز هم نیاز به مقدار زیادی از کار.

داگلاس انجام نمی بسیار به آدرس خودنمایی دفاعی نیاز دارد در لبه حمله کننده و cornerback. او توافق با ایران برای بازگرداندن حافظه گوشه برایان پول پیش از آن در هفته پس از آن به ارمغان آورد cornerback آرتور Maulet در یک سال معامله است که توافق شد به جمعه. جت نیز موافقت جمعه به یک سال 2 میلیون دلار مقابله با linebacker نویل هویت.

داگلاس’ بزرگترین حرکت در cornerback این هفته بود آزادسازی Trumaine جانسون. شاید جت در حال مشاهده جانسون به عنوان یک داستان احتیاطی و انجام کار درست با پرتاب پول در فهرست خود را سوراخ اولیه در آژانس رایگان. سابق جنرال موتورز مایک Maccagnan امضا جانسون به پنج سال $72.5 میلیون معامله در سال 2018 با 34 میلیون دلار تضمین شده است. که قرارداد تبدیل به یکی از بدترین جت را همیشه در دست.

هیچ سوالی وجود دارد اما جت هنوز هم نیاز به آدرس cornerback و لبه حمله کننده. در این لحظه خود را شروع, cornerbacks خواهد بود برایان پول در داخل و برخی از ترکیبی از داریل رابرتز برکت Austin, Nate Hairston و Maulet در خارج. است که دقیقا گفتگوی Darrelle Revis و آنتونیو Cromartie به خاموش کردن ترکیبی جت تا به حال 10 سال پیش.

این جت می تواند استدلال می کنند که کسانی که کمتر نام بازی بهتر از جانسون را در فصل گذشته به مراتب کمتر پول به عنوان اثبات این که دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز می توانید طرح در سراسر استعداد کمبود و نام های بزرگ لازم نیست همیشه به معنی تولید بزرگ است. ویلیامز همچنین بسیاری از جلد 2 دفاع در سال گذشته با safeties کمک به پنهان کردن نقص در خارج. جت به پایان رسید 17 در عبور از دفاع و فقط اجازه دو 300-حیاط عبور بازی ها هر دو در ماه سپتامبر.

Joe Douglas
جو داگلاسبیل Kostroun/نیویورک پست

داگلاس هنوز هم مقدار زیادی از زمان را به آدرس cornerback. بالا رایگان عوامل هنوز هم در دسترس هستند لوگان رایان جیمی اسمیت داریل Worley, Aqib طالب رونالد داربی Bashaud Breeland و خاویر رودز. شانس خوب وجود دارد که قیمت را پایین حالا که موج اول رایگان آژانس و داگلاس ممکن است حمله با چنگال.

او همچنین ممکن است را انتخاب کنید صبر کنید تا زمانی که پیش نویس NFL برای پیدا کردن کمک در موقعیت. بالا cornerback جف Okudah از ایالت اوهایو است که انتظار می رود در خارج از هیئت مدیره قبل از جت های پیش نویس در شماره 11 اما فلوریدا C. J. Henderson می تواند یک هدف وجود دارد و یا داگلاس می تواند پیدا کردن یکی در دور بعد.

همانطور که برای لبه حمله کننده که در حال حاضر 14 سال جستجو همچنان ادامه دارد. جت به نظر می رسد مایل به اجازه خارج linebacker اردن جنکینز ترک در رایگان آژانس است که تا حدودی از تعجب. جنکینز رهبری تیم را با هشت کیسه در سال گذشته است. اگر جنکینز می رود جت نیاز چند لبه rushers.

بالای لبه حمله کننده در بازار است سیاتل Jadeveon Clowney اما او گزارش شده است که به دنبال 20 میلیون دلار در سال است. وجود دارد هیچ راه داگلاس که در نزدیکی آن قیمت است. اگر Clowney بازار چاله شاید داگلاس که درگیر اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که Clowney بازگشت به Seahawks برای یک معامله ارزانتر است.

پس از Clowney بازار نازک است. Jabaal Sheard کامرون بیدار Markus طلایی و Vinny کاری همه گزینه ها هستند. تصویب rushers در پیش نویس سخت برای پیدا کردن در خارج از دور اول و در این سال به نظر می رسد عمده افت کردن پس از تعقیب و گریز جوان است که انتظار می رود گرفته شود شماره 2 توسط ردسکینز.

آن را هنوز هم تنها در ماه مارس. جت نمی خواهد باید یک بازی برای 5 و نیم ماه. در حال حاضر, سوراخ در cornerback و لبه حمله کننده در حال خودنمایی میکند. سپتامبر داگلاس نیاز به مطمئن شوید که آنها دیگر احساس می کنید که راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>