جو داگلاس در زمان اولین گام برای پایان دادن به زشت جت چرخه

این جو داگلاس رویکرد به آژانس مشخص شده است این هفته است.

جت های کلی مدیر اجتناب صرف پول بزرگ در بالا و رایگان عوامل و به جای آن هدف ارزش پخش. کانر McGovern, جورج Fant, الکس لوئیس و برایان پول نیست پورنو, نام, اما داگلاس در شمارش آنها ارزش قرارداد او دست به آنها.

این یک روش هوشمند به رایگان آژانس یکی که بهترین تیم در NFL استخدام. در حالی که آن را سرگرم کننده برای طرفداران برای دیدن تیم خود را از نوسانات بزرگ در رایگان آژانس کسانی که احساسات خوب در مارس معمولا ترجمه نمی کنید برای برنده در ماه دسامبر. هزینه های شدید در رایگان آژانس است مانند قند و شکر راش. که آستین نازک خوشبوکننده سلیقه خوب است, اما شما آن را پشیمانی بعد از آن.

حال محتاطانه در آژانس رایگان است و فقط نیمه اول چرخش در اطراف جت. در حال حاضر داگلاس نیاز به پیش نویس واقعا خوب است.

هر مدیر موعظه ساختمان از طریق پیش نویس است. چند آن را انجام دهید به دلیل آن است که بسیار سخت است. هنگامی که شما از دست در پیش نویس میدارد که هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید overpaying بازیکنان در ماه مارس است.

این یک چرخه جت بوده که برای یک دهه در حال حاضر. آن متناوب است چگونه ضعیف جت باید پیش نویس در سال های اخیر است. این را در نظر بگیرید: اگر رایگان عوامل اردن جنکینز و لاک ادواردز نشانه با تیم های دیگر به عنوان انتظار می رود کل 2016 جت کلاس پیش نویس خواهد رفت. اضافه کردن به که این واقعیت تمام 2015 کلاس است که در حال حاضر از بین رفته اند. در سال 2017 کلاس را به دو بازیکنان — جمال آدامز و مارکوس Maye.

Joe Douglas
جو داگلاسبیل Kostroun

فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه — جت پیش نویس 22 بازیکن بین 2015 و 2017 و تنها دو نفر از آنها انتظار می رود که در فهرست این فصل است. بازیکنان مانند لورنزو ملدن مسیحی Hackenberg, ArDarius استوارت و چاد هانسن حتی در لیگ کنه.

شما می توانید سرزنش تاد بولز یا آدم Gase همه شما می خواهید برای جت های مبارزات در سال های اخیر, اما آنها باید به حال بسیار به کار با در نظر استعداد.

جت باید به امید داگلاس می تواند بسیار بالاتر طور متوسط پنبه حلاجی شده از مایک Maccagan در پیش نویس است. داگلاس’ رویکرد به رایگان آژانس در واقع مرا به یاد سابق جت های GM جان Idzik فلسفه. که ممکن است جت طرفداران انقباض غیر ارادی ماهیچه اما Idzik مسئله بود نه طرح و نه اجرای آن.

Idzik رویکرد بود که نه افراط کردن در رایگان آژانس و ساخت از طریق پیش نویس و از طریق ردیف دوم رایگان آژانس. او فقط موفق به پیدا کردن بازیکنان خوب. او به پایان رسید تا whiffing در دور اول میدارد مانند دی Milliner و کالوین Pryor. کوئینسی Enunwa تنها بازیکن از سمت خود 12-2014 پیش نویس کلاس. او مرکب خود را پیش نویس اشتباهات توسط نورد تاس در برخی از شخصیت خطرات در رایگان آژانس که منفجر شد در چهره اش. به یاد داشته باشید شاهکار Dimitri پترسون و مایک Goodson?

داگلاس تاکید ساختمان نه فقط یک برنده اما برنده شدن فرهنگ است. پس از آن بعید به نظر می رسد او را هر گونه خطرات در بچه ها با مسائل شخصیت.

حتی پس از پیدا کردن بازیکنان خوب آسان نیست. داگلاس دارای شهرت زیادی به عنوان یک دیده بانی و او ساخته شده یک جبهه قوی در اتاق در اطراف او. Gase نیز تا به حال برخی از قوی پیش نویس میدارد در میامی زمانی که او کنترل می شود و پرسنل مشغول به کار خواهد شد در قدم اهسته با داگلاس در پیش نویس است.

جت هشت میدارد در ماه آینده پیش نویس از جمله چهار در بالا 80 لطف غول مدیر کل دیو Gettleman. در حالی که داگلاس’ roster-شروع به کار ساختمان در این هفته, پیش نویس است که در آن او واقعا نیاز به انجام بلند کردن اجسام سنگین. ما پیدا کردن اگر او تا به وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>