جو قاضی غول خرد هرگز متوقف نمی شود

جو قاضی می تواند درایو البته هدف قرار دادن پدال گاز از آپارتمان موقت فقط در خارج از غول های تیم تسهیلات در رادرفورد شرقی, N. J., به چه زودی به اندازه کافی خواهد بود سابق خود, خانه در شمال اتلبروق جرم. اما چه معامله خواهد او را در سوار شدن ؟

گوش دادن به موسیقی ؟ لحن به بحث ورزش رادیو? آمار بلوتوث گرفتن با دوستان قدیمی ؟

اومم … هیچ. هیچ ماشین سواری برای غول’ سر مربی جدید.

“شما فقط باید به نوع ایجاد مطلب ساعت در روز در صورتی که حس می کند” قاضی گفت: اخیرا در NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس. “شما باید بسیار روشن در مورد چگونه شما را مدیریت زمان خود را. آن اوایل شروع می شود شما کار دیر است. اگر من رفت و آمد جلو و عقب اگر من رفتن به خانه در تعطیلات آخر هفته برای دیدن خانواده در ماساچوست من تماشای ژیمناستیک و بسکتبال بازی. من به تماشای نوار در قطار سوار کردن. من گرفتن یک قطار به جای رانندگی, بنابراین من می تواند کار را تمام راه را از آنجا که شما نمی توانید از اتلاف وقت.”

هیچ وقت به هدر برای قاضی است. همسر و چهار فرزند خواهد شد پایان سال تحصیلی در Patriots کشور قبل از حرکت به نیوجرسی. این اجازه می دهد تا قاضی, 38, زمان و فضا او نیاز به مته سوراخ full steam ahead.

او رفت و از طریق خواستار فرایند استخدام کارکنان خود را. او مشغول بازیکنان در تیم تاسیسات در گفتگو گاه به گاه. رایگان آژانس بعدی وجود دارد و کار فیلم و ارزیابی برای دریافت از طریق.

Joe Judge
جو قاضیAP

او با حضور در ارشد کاسه در موبایل علا., و در ترکیب برای یک هفته کامل. حتی زمانی که وجود دارد هیچ مصاحبه با پیش نویس چشم انداز و یا تمرینات برای نظارت بر قاضی نگه داشته دستیار او مشغول “صحبت کردن توپ” را به عنوان او را دوست دارد به می گویند رفتن بیش فهرست و مطمئن شوید که هر و همه به پایان می رسد شل گره خورده است تا آنجا که او چگونه می خواهد عملیات خود را اجرا کنند.

این است که چرا به عنوان قاضی هم قرار دادن کارکنان خود او مطمئن ساخته شده او را استخدام کرد مردم او قبلا یا حال شخصی یا حرفه ای در رابطه با کسی که به مربی او در آورده. این است که با به حداکثر رساندن زمان به جای هدر دادن آن است.

“آن را به اندازه کافی به بازیکنان ما در همان صفحه” قاضی گفت. “من نمی خواهم به اتلاف وقت در این فصل یادگیری هر یک از دیگر به عنوان مربیان است. که برای رفتن به یک چالش به اندازه کافی آن را به عنوان است. اگر من با شما کار می کنند اما شما به طور مستقیم مشغول به کار در یک طرح مشابه و یا سیستم شما باید یک درک بهتر از آنچه من در تلاش برای به انجام رساندن وجود دارد و آن را یک شعر و یک دلیل برخی از چیزهایی که ما در حال رفتن به انجام.”

یک جوان, رئیس, هدایت, مسن, دستیاران دیگر خبر بزرگ در NFL. هنوز هم وجود دارد یک تنظیم با هر تازه تشکیل ستاد, و این است که قاضی اول سر مربیگری ماموریت در هر سطح.

کارکنان در اوایل این برهه از offseason قرار دارد با هم در یک مجتمع آپارتمانی. پر زرق و برق نیست. خوش آمدید هر چند به سختی اسراف مهلت یک سفر به تیک تاک, کسی که شام میخورد در کلیفتن. نزدیک به شروع فعالیت های فوتبال دستیاران خواهد یافت مکان برای زندگی و جداگانه به دیگر نیوجرسی بودند. در حال حاضر آن است که یکی از بزرگ مشغول غول مربیگری خانواده زیر یک سقف.

“نکته منحصر به فرد است که همه خانواده های ما هستند و در جایی دیگر” قاضی گفت. “این در واقع مانند یک خوابگاه. نه این که ما با داشتن جبه احزاب اما فقط از نظر ما با هم در همه زمان ها ما در حال رفت و آمد جلو و عقب ما دائما در حال صحبت کردن توپ ما در اوایل, ما در حال کار دیر است.

“این است که زمان زیادی را برای ما ساخت که رفاقت و روابط است که ما را به جلو در طول فصل. یکی از چیزهایی که شما باید به یاد داشته باشید این است که فوتبال فصل یک فصل طولانی. هنگامی که شما با هم می آیند, آن را مانند یک زیردریایی و زمانی که درها بسته و شما را در زیر آب, آن را فقط شما و تیم به دنبال در هر یک از دیگر به صورت روزانه.

“شما باید برای ایجاد طول بهار و اردوگاه های آموزشی که شما و روابط شما را از طریق بار دشوار است برای رفتن به یک نقطه که در خارج گلگون نیست و در حال حاضر آن را همه انتظارات بزرگ و مقدار زیادی از نور مثبت است. وجود دارد رفتن به یک نقطه که در آن در خارج آن را بسیار تاریک و غم انگیز. شما باید مطمئن شوید که شما باید اعتماد به یکدیگر در داخل است که شما می توانید از طریق آن زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im