جو قاضی اعتماد دیو Gettleman نهایی غول خطر

در دیو Gettleman جو قاضی تراست.

Gettleman رفت به گوشه ای از فروشگاه در اولین روز از آژانس رایگان برای جیمز Bradberry پس از نگه داشتن لئونارد ویلیامز در آبی برای سال 2020 اگر نه دیگر.

قاضی است که به وضوح اعتماد Gettleman بازیکن ارزیابی در دفاع از جان گذشته برای هجوم خون جدید و استعداد.

Gettleman به عنوان Panthers GM پیش نویس Bradberry در دور دوم در سال 2016 به جای کمک به جاش نورمن و دوشنبه شب او را 15 میلیون دلار cornerback به کمک DeAndre بیکر توسعه مخالف او.

Bradberry که مقابله نمی یاد هر کسی از Darrelle Revis دارای هشت حرفه ای interceptions و در 6-پا-1 از 212 پوند یک فرصت به آنچه در سابق غول GM جری ریس انتظار الی اپل بود.

بیش از سه بازی span در 2018, Bradberry برگزار شد خولیو جونز, A. J. سبز و Odell بکهام جونیور به همراه 18 جلب 31 اهداف 254 متری و یکی TD. مایک ایوانز تنها گیرنده در فصل گذشته با 100-حیاط بازی در برابر او.

Bradberry که تبدیل به 27 در ماه اوت بود و بهترین عامل گوشه ای در بازار نیست به نام بایرون جونز که فرمان یک گزارش 17 میلیون دلار NAL با دلفین ها.

این بود Gettleman پس از تهیه پیش نویس Bradberry و سپس CB Daryl Worley در دور سوم: “آنها هر دو آنها هر دو آنها می تواند هر دو اجرای آنها هر دو جسمی و آنها هر دو توپ بزرگ مهارت است.”

Giants GM Dave Gettleman
غول GM دیو Gettlemanچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

طولانی نیست پس از نیمه شب Gettleman خطاب خود را بی ثمر linebacker سپاه با اضافه کردن مقابله با ماشین بلیک مارتینز (3 سال 30 میلیون دلار) با دوام و 26 ساله از دانشگاه استنفورد که سه مجموع مقابله آمار خواندن 144, 144 و 155 با هشت کیسه بیش از دو فصل گذشته. مارتینز هکرها’ 2019 نامزد برای والتر Payton مرد سال جایزه خواهد بود به ارتقاء بیش از الک Ogletree.

در خط دفاعی ویلیامز هرگز جاستین پهلو بسیار کمتر Michael Strahan. و او احتمالا هرگز لئونارد ویلیامز قبلی جت ” رژیم فکر می کردند که گرفتن زمانی که آنها هیجان زده او افتاده بود به آنها با ششم انتخاب کنید از 2015 NFL Draft. اگر او بود, جدید جت جنرال موتورز جو داگلاس نمی باید تخلیه او را در تجارت مهلت فصل گذشته برای چه خواهد بود 68 انتخاب کنید از ماه آینده پیش نویس و یک 2021 پنجم-طفیلی.

آن کسب و کار مخاطره آمیز توسط Gettleman که تا به حال تخم مرغ بیش از همه به او ویلیامز ثابت می شود چیزی بیش از هشت بازی اجاره و آن باقی مانده است کسب و کار مخاطره آمیز در حال حاضر.

Gettleman را قمار:

ویلیامز خواهد بود با ارزش تر از 68 انتخاب این طرح حداقل در این فصل است.

قاضی و جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گریم می توانید بیشتر از ویلیامز از تاد بولز آدم Gase گرگ ویلیامز و جیمز Bettcher می تواند.

ویلیامز عاشق بازی برای قاضی و گراهام خیلی عشق بودن نیویورک غول پیکر آنقدر که بهترین است و او را رشد به رهبر او آغاز می شود با جت.

که در این صورت Gettleman شود: درست است که “آب شد و ارزش فشار.”

او بهتر بود سمت راست.

برای زمان بی حد و حصر: لئونارد ویلیامز بازیکن فوتبال خوب او است که به هیچ وجه شکل یا فرم یک بازیکن بزرگ فوتبال.

که بدان معنی است که او ارزش 16.1 میلیون دلار حق رای دادن برچسب.

تصویب rushers فرمان این نوع از پول است.

لئونارد ویلیامز برای تمام وزوز او در اطراف کارفرمایی است نه عبور از حمله کننده.

این به آن معنا نیست که او Cedric جونز, غول’ شماره 5-به طور کلی انتخاب از سال 1996 پیش نویس که ثبت 15 کیسه بیش از پنج فصل است. این به آن معنا نیست که او ماروین Austin, 2011-دور دوم مجسمه نیم تنه.

برای او تنها 26 سال سن دارد در ماه ژوئن.

دیگر برای او به اندازه کافی همه کاره برای بازی در هر نقطه در امتداد خط دفاعی.

دیگر او یکی از آن بالا شخصیت بازیکنان Gettleman و قاضی به دنبال خود را در اتاق قفل است.

برای دیگری وجود دارد که آب وجود دارد به فشار: ویلیامز یک نرم افزار کاسه (7.0 کیسه 25 QB بازدید 86 پردازد 11 TFLs) پس از سال 2016 فصل خود را در رزومه.

دیگر ویلیامز جوانترین بازیکن در جت سابقه در 22 اعطا می شود تیم MVP افتخارات.

غول طرفداران: “که در آن است که لئونارد ویلیامز?’

Gettleman dodging گلوله در حال حاضر نمی توانید او را در روشن فقط رتبهدهی نشده است.

اگر او را دوست دارد ویلیامز خیلی او را دوست دارد بیش از هر کس دیگری ظاهرا او در حال حاضر نیاز به ثبت نام او را قبل از 15 جولای به یک قرارداد بلند مدت در حدود 12 میلیون محله.

ویلیامز گفت: در پایان فصل, “I love New York, I love جایی که من در هستم. من می خواهم می خواهم به ماندن در اینجا.”

در حالی که او را در اینجا پوشش در کنار دکستر لارنس را به او فرصتی برای آب کیسه خود را بالغ و سکوت naysayers.

“اگر شما به طور مداوم در اطراف کارفرمایی در نهایت آن را فقط به موسیقی پاپ و میخوای گرفتن کیسه شما می دانید منظورم چیست؟” ویلیامز گفت.

اگر شما سر در گم تردید غول فن شما باید احساس یک اندازه گیری از آرامش که قاضی که سنگین ورودی در پرسنل امضا کردن بر حفظ ویلیامز.

پس از این دو فصل از ناامیدی تمام غول های طرفداران در توافق بر این:

Gettleman بهتر بود سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>