جو Namath در جت حرکت فوق العاده خود و کاسه محافظ coronavirus ‘هیولا’

برادوی جو Namath متفاوت از بقیه از ما.

او تلاش برای زنده نگه داشتن امید — برای همیشه با جو Namath بنیاد — تلاش برای حفظ صورت ظاهر از حس شوخ طبعی را در مشتری, Fla., منطقه در طول این غیر قابل تصور دوران تاریک.

ما اخیر بحث تبدیل به فوتبال به جت موقت انحراف برای هر دوی ما برای همه ما است. Namath طولانی بوق و کرنا چگونه ارزشمند خود را در خط حمله به او در طی و بعد از سوپر باول III. او خوشحال است که جت های GM جو داگلاس و مربی آدم Gase را آغاز کرده اند که بازسازی آنها در سازمان است.

“این شروع می شود تا جلو” Namath گفت:, “بله, ما می دانیم که این مرد که دسته توپ در هر بازی تا به آنچه آنها می گویند این است که شاید مهم تنها در این زمینه است.

“من به یاد داشته باشید از دیدن بری سندرز — او فقط ذهن ترا درهم میشکنند به من چگونه او چیز او — او برگزار شد به منفی عجله متری [13 حمل برای -1 حیاط] در [1994] بازی در برابر هکرها. و اگر که نیست به شما بگویم اهمیت توهین آمیز ، … چه تیم برنده مسابقات قهرمانی بدون برجسته تهاجمی خط؟”

داگلاس’ خریدهای — مقابله با جورج Fant مراکز کانر مک گاورن و جاش Andrews, گارد گرگ ون Roten — طراحی شده به معنی زمان بیشتری برای سام Darnold به پرتاب و حفره های بیشتر برای لو’Veon بل برای اجرا از طریق.

“ما همچنان به دیدن برخی از برجسته بازی از او و پس از آن دیده ایم برخی از بازی است که شما ابتدا سر خود را بیش از” Namath گفت: از Darnold. “خبر خوب این است که از لحاظ جسمی او خوب توانایی و او را برای رفتن به سال سوم خود را با برخی از تجربه زیر کمربند خود را. آنچه مربیان احساس می کنم از او و بازیکنان احساس او همه مثبت بوده است. او می خواهد به خوبی هم تیمی او است.”

بل تا به حال ناامید کننده فصل اول به عنوان یک جت اما او حلقه درست با Namath.

“او در حال اجرا را به شما می خواهم می خواهم در تیم خود را هر روز … هر زمان” Namath گفت. “من فکر می کنم لو’Veon بل می تواند هر کسی را به تیم است.”

Namath و خود را در خط حمله کار می کرد دست در دستکش خود را در طول فصل فوق العاده.

“من نمی آویزان کردن زمینه با بسیاری از linemen توهین آمیز,” Namath گفت: “اما در نظر گرفتن همه آنها هم تیمی ها و دوستان است. شما می دانید آنچه آنها می توانید بهترین است.”

Jets
جو Namath بازی جت در سوپر باول IIIگتی ایماژ

Namath لذت بردم از قدم زدن پایین خط حافظه اش را جشن سوپر باول سوم خط حمله:

LT وینستون هیل: “من فکر می کنم جهان از وینستون هیل همیشه باید از اولین روز من او را ملاقات نمود. اگر شما تا به حال یک نبرد شما می خواهم می خواهم او را در کنار خود. او قضاوت. او خدا ترس مرد. یکی از نکات برجسته زندگی وینستون و همسرش کارولین هر دو خدا را شکر که من به آنها را می دانیم.

“او با بازی در هر دو طرف خط ، او کاملا یک ورزشکار. او جریمه بازیکن تنیس در ایالت تگزاس به عنوان یک تازه کار … فوق العاده است.”

C جان اشمیت: “جان اشمیت تمرین و بازی هر روز مانند آنها همان مرد — سرعت کامل پیش رو همیشه شور و شوق و تلاش عاطفی بسته به هر بازی. او مراقبت. او ساخته شده خود را به یک فوق العاده در مرکز.”

G/T دیو هرمان (RT برابر Bubba Smith در سوپر باول): پشته (نام مستعار) بود مهاجم … همه کسب و کار. من نمی دانم که من تا به حال او را دیدم لبخند در طول تمرین و یا یک بازی.”

LG باب Talamini: “باب شد و هدیه ای از خدایان فوتبال. که یکی از بزرگترین حرکت های Weeb Ewbank تا کنون ساخته شدن باب به بیرون آمدن از بازنشستگی و پیوستن به تیم ما در ’68. این بازی حذفی مسابقات قهرمانی بازی قادر به حرکت پشته برای مقابله با, که فقط کار می کرد چرا که ما تا به حال باب Talamini قادر به بازی هر دو طرف از خط حمله خود است. اگر آن را برای داشتن باب Talamini ما نمی برنده مسابقات قهرمانی.”

RG سفت راسموسن: “یکی از بهترین و با دوام ترین بازیکنان در آن موقعیت” Namath گفت.

کوهستانی شرمن Plunkett بود یک مربی برای هیل. نسبت به پایان کار خود را Plunkett نیست همیشه نگه داشتن شکارچیان دور از Namath. “من هرگز یک “نگاه کنید!” جلوگیری از وینستون” Namath گفت. “من rookie سال, من قصد دارم به پرتاب و من شنیده ام این مرد — ‘نگاه کردن جو!’

یک لقمه خبر خوب برای جت: تام بردی سمت چپ Patriots برای Buccaneers.

“چگونه چند بار شما می خواهید به خفاش در برابر باب گیبسون?” Namath گفت. “من فکر می کنم هر تیمی در شرق آسیا خوشحال است برای دیدن تام حرکت می کند.”

او هرگز, البته, پیش بینی COVID-19 بعد از نوشتن کتاب خود “تمام راه: زندگی من در چهار چهارم” هیچ کس نمی تواند.

“ما هرگز تجربه این” Namath گفت. “این یک هیولا است.”

پیام خود را برای نیویورک ؟ برای کشور ؟

“گوش دادن به آنچه که پزشکی ما رهبران می گویند و انجام به عنوان آنها در حال درخواست ما” Namath گفت. “ما باید اعتماد به آنچه که پزشکی مردم درخواست ما را انجام دهد.”

او تبدیل خواهد شد 77 در ماه مه. از تضمین به قرنطینه. اما برای همیشه لطفا برای ما قهرمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>