میامی گاردنز فلوریدا. — جو Staley به دو راست یک کلمه پاسخ و پس از آن ریخت و از قلب خود را.

35 سال طولانی ترین-شاغل عضو 49ers در حال حاضر دو بار سوپر باول بازنده و احساس می کنید که ساعت در حال اجرا بر روی شانس خود را برای افراشتن لومباردی جایزه, پس از روز یکشنبه 31-20 از دست دادن به ستاد.

“من متاسفم” گلگون-خرما Staley گفت. “این فوق العاده ناامید کننده است. این بسیار سخت است که در این لحظه در حال حاضر.”

و در عین حال او در زمان یک نفس و احضار وقار به طرفداران داخل عذاب از دست دادن یک سوپر باول به ویژه هنگامی که آغاز سه ماهه چهارم با 10 نقطه منجر شود.

“شما با قرار دادن قلب و روح خود را و شما کل کل زندگی را به تلاش برای یک قهرمان سوپر باول و شما نسبت به پایان زندگی حرفه ای خود را و شما متوجه چگونه نادر این فرصت هستند” Staley گفت: خیره شدن به فضا. “احساسات هنوز خام و واقعی برای من در حال حاضر. من در تلاش برای پاسخ به سوالات و من متاسفم که من نیستم.”

Joe Staley Super Bowl 2020 Chiefs 49ers
جو Staleyگتی ایماژ

یکی دیگر از مکث: “خودتان قرار دادن در کفش من برای یک ثانیه. آن دشوار است.”

احساسات Staley احساس بود فقط بزرگ شده با او درد فیزیکی. او به طور خلاصه در سمت چپ به بازی گرفتن بخیه پس از انگشت خود بود “قطعه قطعه.”

آن زمان Staley هفت سال آن را به عقب به سوپر باول پس از 49ers از دست داد به کلاغ. این offensive lineman بازی های برگزار شده است به مدت چهار مربیان و دیده تیم لغزش به پایین NFL پس بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد او می خواهد دوباره به زودی حتی زمانی که احاطه شده توسط یک درجه دفاع و کارفرمایی در نخست خود را.

“این تیم فوتبال ساخته شده است و برای مسافت های طولانی” Staley گفت: “و من نمی تواند بیشتر افتخار از بچه ها که ما در اتاق قفل است. من فکر می کنم ما باید یک تن از استعداد و ما خواهد بود.”

هم تیمی های بسیج در سراسر Staley پس از شنیدن چگونه به از دست دادن او را تکان داد.

“آن شخص از دست دادن آن به خصوص برای جو” جیمی Garoppolo گفت: “فقط با همه چیز او را از طریق بوده است.”

اضافه شده تمام نرم افزار های تنگ پایان جورج بازیگوش, “I love جو Staley. از روز 1 من اینجا بوده ام او باور نکردنی است. برای دیدن او به عقب بر گردیم به این بازی و چگونه شاد او بود او شده است رقابت برای ما کل فصل بازی در سطح نخبگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی