جان Calipari اصرار نیکز برای حفظ رگرسیون کوین ناکس

در NBA ترکیب قبل از سال 2018 پیش نویس کنتاکی مربی جان Calipari هشدار داد خبرنگاران تیم هر کدام در زمان کوچک به جلو کوین ناکس نیاز به صبر دو فصل قبل از برداشت مزایای.

Calipari گفت: ناکس بود و کمتر از حتی سن و سال او. معلوم Calipari درست بود و التماس نیکز به تجارت در حال حاضر 20 ساله.

Calipari کلمات باید تاثیر پس از لئون رز جدید نیکز جمهور. Calipari است repped توسط رز سابق آژانس هنرمندان خلاق و دو نزدیک هستند.

“هیچ کس در حال رفتن به کار سخت تر” Calipari گفت: در یک کنفرانس تلفنی اعلام کرد او اهدا وعده های غذایی به خانواده های محلی در پی شیوع کروناویروس. “او یکی از بچه ها در تمام زمان از یک خانواده بزرگ. آن را به زمان. آنچه که شما نمی خواهید به انجام و تیم ها انجام داده اند این است که در لیگ — آنها را در یک, جوان با یک بازیکن بیش از حد به زودی. و حالا ناگهان همه از یک مرد می آید و به آنها نگاه کنید و همه چیز را در نیویورک خواهد بود ” خوب اگر ما تا به حال او ؟ ما به او دور است. ما باید برگزار طولانی تر است. چرا ما انجام دهید؟'”

پس از نشان دادن بسیاری از بالقوه به عنوان یک تازه کار, Knox, پسرفت در این فصل مصرف به خوبی به نیمکت. نیکز آغاز مارکوس موریس در جلو و ناکس هنوز هم نمی تواند خاموش کاج پس از موریس معامله شد در فوریه مهلت.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

Calipari چرخ کردن بهانه ای برای ناکس رشد کند.

“او خیلی جوان” Calipari به خبرنگاران گفت:. “بعضی از بچه ها حتی جوان تر از سن واقعی خود را که جوان است. و حدس بزنید چه ؟ او یکی از کسانی است. او (دوم) جوانترین بازیکن که در پیش نویس است. و او یادگیری در مورد خود. بودن در لیگ, من شنیده ام او شکایت یک زمان. چگونه در مورد آن ؟ که او را پذیرش ” من مسئول برای من. من آنچه که من آمار می گویند من هستم. من مسئول. و من یک راه برای رفتن.'”

ناکس دقیقه کاهش به عنوان فصل عینک پس از شروع به عنوان یک تازه کار از دسامبر. کنتاکی یکی-و-doner به طور متوسط 6.4 امتیاز تیراندازی 35.9 درصد – 32.7 از 3. او نشان داد برخی از پیشرفت های دفاعی و گفت: در طول مبارزات انتخاباتی بود که تمرکز خود را.

“بچه ها جوان دیگر به توسعه به خصوص زمانی که آنها بزرگ” Calipari گفت. “و بچه ها با اندازه خود و مهارت های خود را بازی در حال رفتن به او. به عبارت دیگر, اگر شما به مدت طولانی اگر شما در حال دراز و باریک, اگر شما یک بازیکن بسکتبال, اگر شما می توانید آن را شلیک — تیراندازی تبدیل به یک حق بیمه در NBA. اگر شما نمی توانید به ساقه در آن, آن را سخت برای تبدیل شدن به قابل توجه پسر یا شماره 1 یا شماره 2 پسر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>