جان Catsimatidis می گوید او می تواند صرف $100 میلیون دلار به برنده نیویورک شهرداری مسابقه

او 100 میلیون دلار ،

که چقدر میلیاردر جان Catsimatidis می گوید او آماده است به صرف به نفع شهردار مسابقه در سال 2021 اگر او تصمیم می گیرد به دنبال توافق نامزدی. او وعده در طول یک زوم جلسه هفته گذشته با پنج جمهوریخواه قصبه صندلی از جمله دختر خود آندریا منهتن رئیس حزب.

در مصاحبه ای با پست 71 ساله Catsimatidis تایید او خوب برای پول نقد به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند صرف “عاقلانه است.”

به چشم ظاهر مجموع خواهد بود اما بی سابقه ای در حال سقوط فقط خجالتی از 102 میلیون دلار مایک بلومبرگ صرف شده در سال 2009 به اضافه کردن یک دوره سوم ثبت هزینه برای شهرداری مسابقه.

“من احساس خطر در چگونه سریع این شهر رفت و در سراشیبی تا آنجا که ما شهروندان احساس امنیت را به راه رفتن در اطراف در خیابان” گفت و توضیح داد که چرا او خانههای گلی خالی دوم چاقو در این شهر بالا است. “من احساسی در مورد این که چرا من می خواهم برای اجرای چون من احساسی در مورد رفاه شهروندان ما و شهرستان ما است.”

این Gristedes سوپر مارکت مغول گفت: او به ويژه با وثیقه اصلاحات و تلاش دیگر که او گفت اجازه می دهد تا جنایتکاران برای راه رفتن در خیابان.

John Catsimatidis nyc mayor 2021
Catsimatidis در منهتن ، Helayne Seidman

“بحث ما در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بیانیه است اما افرادی که آن را اجرا نمی مراقبت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, مراقبت از آنها در مورد تغییر امریکا و من نمی خواهم به تغییر آمریکا است. من عاشق امریکا” Catsimatidis گفت. “من شده اند در پلیس ورزشی لیگ هیئت مدیره برای 34 سال و من در مورد مراقبت از شهرستانها داخلی. ما کمک های سیاه و سفید بچه ها و اقلیت های کودکان و نوجوانان از شهرستان درونی. Black Lives Matter فحش ندهید. آنها را نمی دهد یک s–t. مراقبت از من.”

جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامی متهم اعتراض رهبران بزرگ “محرکین” — که یک جبهه برای نیروهای بدخواه یا از یک “[جورج] سوروس نوع” و یا حتی دولت های خارجی.

“کسی است که پرداخت آنها را” او گفت:. “این می تواند چینی ها گرفتن حتی برای هنگ کنگ است. آن می تواند روس ها. آن می تواند ایرانیان به دلیل سختی ما رئیس جمهور است نه آنچه که آنها می خواهند.”

نظرات قوی و فیلتر نشده خلوص کنار کیف پول چربی می دهد Catsimatidis متمایز افزایش بیش از پتانسیل اولیه رقبا و اجازه داده است او را به قفل در را از محلی, پارتی, بزرگان مانند سابق شهردار جولیانی. Catsimatidis در حال حاضر توصیه می شود توسط راب کول یک دستیار سابق رژیم صهیونیستی. جورج Pataki.

“صد میلیون است یک بازی را تغییر” یکی از قصبه صندلی گفت: پست. “قطعا آن را به ارمغان می آورد اعتبار به یک کمپین … او کاملا می توانید برنده شوید. این یک مرد است که ساخته شده است یک امپراطوری.”

هنوز صندلی هشدار داد در برابر هر گونه اعتماد بیش از حد و گفت: هر گونه صحبت از یک “عمل انجام شده” خواهد بود “بی احترامی به رای دهندگان جمهوری خواه.” میلیاردر آمد و در دوم به جو Lhota در سال 2013 توافق اولیه برای شهردار.

Catsimatidis نشده رسما کشیده ماشه هر چند او به طور گسترده ای انتظار می رود برای پرش به نژاد پس از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. اگر انتخاب او قصد دارد به دست امپراتوری کسب و کار خود را به دختر, Andrea و پسر جان Catsimatidis جونیور

Catsimatidis را مجبور به رقابت با یک اکثریت لیبرال شهرستان که در آن ثبت نام دموکرات تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان بیش از 6 به 1. پس از آن وجود دارد اپتیک دیگری میلیاردر شهردار در طول زمان تاریخی بیکاری است. حداقل یکی بالا جولیانی مشاور گفت باید اجرا شود به عنوان یک دموکرات است.

Catsimatidis نیز سابقه دیابت و بیماری های کلیوی و برخی نزدیک به او را نگران لرز از یک مبارزه طولانی در میان تاریخی همه گیر. حتی دسترسی به او را در خود Midtown دفتر نیاز به یک ماسک و دو درجه حرارت چک. صندلی خود را در سر یک میز کنفرانس است که در حال حاضر احاطه شده توسط یک پلکسی گلاس مانع است.

“من احساس می کنم بزرگ” چابک Catsimatidis اصرار داشت. “من پایین 64 پوند, و من می خواهم به از دست دادن یکی دیگر از 20 حداقل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>