جان دالی از دست رفته است استادان درست مثل بقیه از ما

این هفته جان دالی به طور معمول خواهد بود در کارشناسی ارشد. دو بار برنده اصلی او نبوده است یکی از شرکت کنندگان در این طبقه مسابقات از سال 2002 اما همچنان سالانه ثابت در حالی که فروش پوشاک خود را از یک تریلر پارک شده در کنار یک مزاحم در نزدیکی باشگاه گلف آگوستا ملی.

برای چند سال گذشته دالی وارد شنبه قبل از مسابقات هفته و رها نکرد تا بعد از ظهر از دور نهایی. برای 12 ساعت در روز او به فروش می رسد و امضا همه چیز را او آورده برای خرید: تصاویر پین پرچم و کلاه و beanies سر را پوشش می دهد و پیراهن و شلوار. طرفداران گلف از سراسر جهان از طریق فیلتر خود را ارائه شده عمدتا به دلیل آنها می خواستند برای دیدار با دلی که همچنان یکی از گلف محبوب ترین چهره های. یک بار او حتی امضا یک زن برهنه پایین.

“آن را مانند آرنولد پالمر به من گفت در قفل خود را زمانی که من و فازی [Zoeller] و هوبرت [سبز] نشسته بودند وجود داشتن یک کوکتل با هم” دلی به یاد می آورد. “او گفت:” نگاه کنید اگر این همیشه به پایان می رسد — مردم عکس گرفتن و درخواست برای امضا — و سپس خود را حرفه ای است.’ آن را خسته کننده و به روز می رود افرادی که تا به حال کمی بیش از حد به نوشیدن می توانید کمی نیست. اما همه در یک زمان خوب و در نوع خود از آنچه در مورد آن.”

2020 کارشناسی ارشد به تعویق افتاده است تا نوامبر. 12-15 با توجه به COVID-19 تا دلی نیست پارک خارج مزاحم در خیابان واشنگتن اما تمرین های اجتماعی فاصله در زمین گلف او صاحب در Dardanelle, ارک.

“برادر من است سرپرست,” دالی گفت: در یک مصاحبه تلفنی با پست. “دختر من می شود در فروشگاه. من و کمک من برادر برش سبزی و نورد fairways. خوشبختانه من می توانم حداقل در دوره و انجام برخی از مسائل. من فقط فقط خانواده بیرون می آیند و آن را بازی کند. همه با نگه داشتن فاصله خود و دست زدن به پرچم ها و تمام چیزهای که.”

RV که دالی برنامه ریزی شده را به آگوستا باقی می ماند به طور کامل مواجه نگردند. این یک فرایند است که برای اولین بار شروع به بیش از 20 سال پیش هنگامی که برخی از بازدید دالی به عنوان یک مبارزه طرفدار گلف در تلاش برای ایجاد یک باک اضافی. دالی را در زندگی ایفا کرده است مانند یک تراژدی در زمان با سلامت عمومی در محدوده زمانی معین نگرانی است.

او وخیم جسمی به نقطه که در آن او به دنبال و اجازه سوار شدن به یک سبد خرید در طول سال 2019 PGA قهرمانی در اینوود سیاه و سفید در سال گذشته است. او با انتقاد توسط چند تن از همسالان خود از جمله تایگر وودز برای دنبال کردن این گزینه.

دالی سیتی, 53, گفت که او تا به حال عمل جراحی زانو در Nov. 5 که رها مقدار از درد و او در حال برنامه ریزی برای راه رفتن در محیط باز, است که لغو شد هفته گذشته است. اما او هنوز هم در برخورد با سرگیجه جادوها است که می تواند تاثیر مانده از کار خود را.

“من به تازگی تشخیص داده شده مبتلا به دیابت” دالی گفت: پست. “من به مراقب باشید. من انسولین راست. من همه چیز را راست. من با داشتن سرگیجه جادوها برای حدود یک سال است. اضافه کردن فشار خون بالا و نه بزرگترین جگر … به من که مرا می ترساند بیش از زانو. من می دانم که زانو بهتر خواهد شد.”

دالی بازی های برگزار شده در هشت کارشناسی ارشد, تاریخ و زمان آخرین در سال 2002 زمانی که او ساخته شده از برش و بسته به 32. بهترین پایان بود و یک مقام سوم کراوات در سال 1993 زمانی که یک بسته دور از 69 چپ او 5-در زیر برای مسابقات شش عکس پشت برنهارد لانگر که برنده دوم از دو کارشناسی ارشد.

دالی شهرت فوران زمانی که او برنده 1991 PGA قهرمانی در اولین عمده و بعد از آن اضافه شده از سال 1995 انگلیسی باز است. طرفداران فراموش نکرده حداقل نه آنهایی که خط خارج مزاحم در طول کارشناسی ارشد خود و خرید چرخ دنده.

“حتی زمانی که من بازی کارشناسی ارشد, من می خواهم به مزاحم” دالی گفت. “دوستان از معدن مورد استفاده برای اجرای آن و من می خواهم انجام دو تا سه ساعت بسته به من توپ را روی گوه زمان و مسائل. چند سال گذشته به آن درست شده 12 ساعت در روز. آن را به سختی روی پای من و همه چیز, اما من آن را دوست دارم. برای دیدن طرفداران و می دانم که من هنوز قدردانی و اجازه دهید آنها را می دانم که من چقدر آنها را دوست دارم. اگر من در [آگوستا ملی] دروازه حداقل من نزدیک به آن است.”

دلی مطمئن نیست اگر او آن را به آگوستا در ماه نوامبر. او به طور منظم در لیگ قهرمانان تور و به طور معمول حدود 30 شرکت خرما در طول سال است. کارشناسی ارشد است که این رویداد تنها به او که به ارمغان می آورد RV با مسائل به فروش برساند.

“پول نیست اما آن را سرگرم کننده و آن را خواهید پرداخت چند اسکناس” دالی گفت. “من نگردند و لود می شود. آن را فقط باید برای نشستن وجود دارد و صبر کنید تا نوامبر من حدس می زنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im