جان کری می گوید گزارش از اواخر ریاست جمهوری اجرا است ‘f—ing کاذب’ در حال حاضر حذف صدای جیر جیر

وزیر سابق امور خارجه, جان کری, بود گزارش شنید در یک رستوران هتل پنج شنبه هشدار بسیار واقعی “امکان برنی ساندرز در نظر گرفتن حزب دموکرات — پایین کل” به گزارش ان بی سی نیوز گزارش می دهند که فرستاده تکان طریق در حال حاضر شکسته لیبرال مربوط به حوزه های فرح برای یک برنامه به طور بالقوه تاریخی ساندرز پیروزی در روز دوشنبه محوری آیووا قفقاز.

کری در رنسانس Savery هتل در Des Moines, آیووا, در آستانه جلسه رای نیز گزارش اظهار داشت که “شاید من f—ing اغفال خودم اینجا” اما که او می تواند امکان پذیر راه اندازی یک اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر که اهدا کنندگان “باید این واقعیت برنی” صعودی در پای صندوقهای رای است.

کری که در شهر به عنوان یک جو بایدن قائم مقام اضافه شده است که اهدا کنندگان مانند سرمایه داری داگ Hickey را به “جمع آوری یک میلیون” و این که او نیاز به ترک مدیره بانک مرکزی آمریکا و توقف دادن به سخنرانی پرداخت.

بلافاصله پس از این گزارش را شکست, کری اخراج کردن یک صدای جیر جیر با یک کارهایی expletive, به عنوان او نمی آشکار را انکار کند که او شده بود شنید با خبرنگار گفت: ساندرز مطرح شده یک تهدید وجودی برای حزب دموکرات است.

او انکار کرد و گفت او می تواند اجرا و یا در حال اجرا برای رئيس جمهور.

“به من گفت خبرنگار, من کاملا در حال اجرا برای رئیس جمهور” روحانی در توییتر نوشت. “هر گونه گزارش در غیر این صورت f—ing (یا مطلقا) نادرست است. من شده است با افتخار به کمپین با دوست خوب من جو بایدن که در حال رفتن به برنده نامزدی, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و فوق العاده رئیس جمهور.”

کری سپس به سرعت حذف صدای جیر جیر و اعلان مجدد آن را بدون ناسزا.

او به طور جداگانه گفت NBC News: “این یک کامل و در کل برداشت بر اساس overhearing تنها یک طرف از یک مکالمه تلفنی است. یک دوست که تماشای بیش از حد کابل به نام من بدانم که آیا من همیشه می خواهم پرش به مسابقه در اواخر بازی اگر دموکرات ها بودند انتخاب یک unelectable نامزد. من ذکر شده همه دلایل من احتمالا نمی تواند انجام این کار است و نمی خواهد و نمی خواهد تحت هر شرایطی — انجام این کار است.”

بی اعتقاد مفسران و خبرنگاران گسله کری برای اشتباه حتی به عنوان آنها به رسمیت شناخته شده است که خود را آشکار وحشت بود سمبل دولت از تأسیس حزب دموکرات است.

“من نمی دانم که نیاز به شنیدن این اما لابی رنسانس Savery در Des Moines روز قبل از آیووا قفقاز است *نه* محل به مکالمات خصوصی” گفت: Brianne Pfannenstiel یک خبرنگار با Des Moines ثبت نام کنید.

John Kerry campaigning for President in 2004
جان کری در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2004WireImage

در ضمن در مصاحبه اختصاصی با فاکس نیوز’ Sean Hannity در طول سوپر جام LIV pregame نشان می دهد رئیس جمهور تهمت اظهار داشت که کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) بود “تقلب در انتخابات دوباره” در برابر “دیوانه برنی,’ پس از DNC اعلام کرد این امر بحث تغییر قوانین در راه است که کمک خواهد کرد که مایک بلومبرگ روی صحنه ظاهر می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داد که جناح چپ حزب دموکرات است که شورشیان و به زودی سرنگون استقرار آمار و ارقام. ساندرز حمایت برجسته دور از جناح چپ دموکرات از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و رشیدا Tlaib D-Mich.

“من فکر می کنم او بسیار اشتباه بسیار عصبی زن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که با اکراه اعلام کرد استیضاح سال گذشته پس از ماهها مقاومت در برابر مترقی بال او ،

“من فکر نمی کنم او می خواست به انجام این کار ناروا” ادامه داد: در مورد استیضاح. “من فکر می کنم او واقعا می دانستم که آنچه در حال اتفاق و بدترین کابوس او اتفاق افتاده است. من فکر نمی کنم او در جاوا وجود دارد بیش از حد طولانی ، من فکر می کنم که چپ رادیکال و او را به مراسم آشتی ترتیب دادند رادیکال چپ بیش از حد راه — اما من فکر می کنم چپ رادیکال است که تو را بیش از.”

در همان زمان تهمت روشن ساخته او تا به حال هیچ عشق برای بیشتر دموکراتیک تاسیس خودی یا remarking که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بسیار کوتاه است.

“شما می دانید در حال حاضر او می خواهد یک جعبه برای بحث به ایستادن روی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “OK, it’s OK, هیچ مشکلی وجود ندارد. شما می توانید کوتاه است. چرا باید او را در یک جعبه به ایستادن روی OK ؟ او می خواهد یک جعبه برای بحث. چرا باید او را به عنوان به که ؟ واقعا…. آیا معنی که هر کس دیگری می شود یک جعبه ؟ … من دوست دارم به اجرا در برابر بلومبرگ.”

به عنوان درام گشوده دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری hustled سراسر کشور روز یکشنبه در تلاش برای آتش تا رای دهندگان و یکی از آخرین درخواست تجدید نظر به کسانی که در تلاش برای تصمیم نهایی در مورد انتخاب خود را در شلوغ میشه.

John Kerry campaigns for president at a bar in Wisconsin during the 2004 election cycle.
جان کری در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در یک نوار در ویسکانسین در سال 2004 چرخه انتخابات.گتی ایماژ

مبارزات انتخاباتی و رای دهندگان اذعان کرد یک حس قابل لمس غیر قابل پیش بینی و اضطراب به عنوان دموکرات شروع انتخاب کدام نامزد برای ارسال به صورت نوامبر-با مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراتیک مسابقه غیر منتظره ای بزرگ و چندپاره و فاقد تأثیرگذاری به عنوان روز دوشنبه جلسه با چهار نامزد قفل شده است و در مبارزه برای پیروزی در آیوا و دیگران هنوز هم در موقعیت به جلو و شگفت انگیزی قوی پس از اتمام. بسیاری از رای دهندگان می گویند آنها هنوز هم در حال توزین است که کاخ سفید امیدوار آنها را پشتیبانی می کند.

“این در حال رفتن به سمت راست پایین برای آخرین بار دوم گفت:” Symone ساندرز یک مشاور ارشد بایدن مبارزات انتخاباتی.

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن در یک مسابقه در آیووا با سندرز و الیزابت وارن از ماساچوست به عنوان به خوبی به عنوان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. ایالت مینه سوتا ctq و تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ نیز رقابت به شدت در دولت است.

بسیاری از مبارزات بودند به دنبال یک آخر هفته نهایی نظرسنجی به ارائه برخی از اندازه گیری وضوح. اما در اواخر شنبه شب سی ان ان و دس Moines ثبت نام تصمیم به انتشار این نظرسنجی به دلیل نگرانی از نتایج ممکن است به خطر بیافتد.

جدید انجمن قوانین نیز در سمت چپ مبارزات کار در overdrive به مجموعه ای از انتظارات است. برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را انتشار سه مجموعه نتایج: چه کسی رای دهندگان چین با در آغاز شب; که آنها را انتخاب کنید پس از رای دهندگان حمایت از nonviable نامزدهای دریافت به انتخاب دوم و تعدادی از نمایندگان ایالت معادل هر نامزد می شود.

قوانین جدید لازم الاجرا توسط کمیته ملی حزب دموکرات به عنوان بخشی از یک بسته از تغییرات به دنبال ساندرز پس از دست دادن خود را به هیلاری کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری شرکت کنند ، تجدید نظر شد طراحی شده برای انجمن سیستم شفاف تر و مطمئن شوید که حتی بالاترین-انجام نامزدهای دریافت اعتبار برای تمام آرا را دریافت می کنند.

اما مقامات حزب در آیووا و در DNC باید به بخش خصوصی ابراز نگرانی می کند که اما کمپین های متعدد چرخش خواهد کرد و نتایج را به نفع خود به طور بالقوه ایجاد هرج و مرج در جلسه شب.

فاکس نیوز’ اندرو o’reilly و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر