جان مرا در بر غول طرح: ‘ما بهتر بود یک تیم بهتر’

جان مارا خشنود است چگونه دیو Gettleman و جو قاضی انجام 2020 مجازی پیش نویس NFL با هم و خطاب به خط حمله و هم اکنون می توانید دیدن آسمان آبی در بالا.

“من معتقدم که ما را به راه راست” غول مالک گفت: پست در روز یکشنبه شب. “اما من مطمئن هستم که طرفداران ما هستند گفت:” من شنیده ام به شما می گویند که قبل از. بنابراین تا زمانی که ما شروع به برنده بازی من درک می کنم تاپیک میخوام برخی از شک و تردید. اما من احساس خوبی در مورد که در آن ما در حال حاضر است.”

مارا بود آمدیم که Gettleman و قاضی رفت و گراز وحشی در خط حمله با شماره 1 انتخاب کنید مقابله با اندرو توماس دور سوم انتخاب مقابله با مت Peart و پنجم-انتخاب دور گارد شین Lemieux.

“این بچه ها باید اثبات خود به عنوان بازیکن است که تمرکز رفتن به پیش نویس” مرا گفت. “این چیزی است که من بوده ام به کوبیدن بر روی آنها در حالی که برای ما واقعا تا به حال به این ثابت یک بار و برای همه است.

“در فوتبال شما باید کارفرمایی شما بهتر خط حمله. این مجموعه تن برای بقیه تیم و اگر شما در حال مسدود کردن برای کارفرمایی و یا در حال اجرا به عقب و سپس شما باید شانس بسیار کمی.”

مارا که اعتماد به نفس او است که کارفرمایی در دانیل جونز و در حال اجرا در Saquon Barkley بود تشویق کرد با همکاری و کار تیمی بین Gettleman و قاضی است.

“این فوق العاده بود, آنها تا به حال بزرگ ارتباطات” مرا گفت. “در بسیاری از بحث ها بسیاری از جلسات و من واقعا خوشحال با راه کل تیم اداره می شود. آنها بدیهی است که احترام یک دیگر و بسیار خوشحال شدم با چگونه از آن همه کار می کرد. شما هرگز نمی دانید که چگونه است که جاوا کار کردن با سرمربی جدید و یک مدیر کل است که در اطراف لیگ یک در حالی که من فکر می کردم که ارتباطات خود بسیار عالی بود.

“من فکر کردم آن را به مراتب بیشتر هموار از من همیشه می تواند تصور است.”

John Mara
جان ماراچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

Gettleman و قاضی به نظر می رسد فلسفی تراز وسط قرار دارد.

“من فکر می کنم که منصفانه بیانیه” مرا گفت. “من فکر نمی کنم آنها موافق 100 درصد از زمان, اما من فکر می کنم آنها باید احترام زیادی برای یکدیگر و بحث آنها این طریق بود که بسیار مشهود طول کل این فرایند است.”

خواسته اولیه خود را برداشت از قاضی مرا گفت: “او بسیار کامل است. او مشق شب خود را. او روابط با دیگر مربیان سراسر کشور که او در ارتباط با. او می بیند که تصویر بزرگ و تا کنون خیلی خوب است.”

مارا خندید وقتی که به یاد قاضی هشدار وظیفه را فراموش کرده ام در مورد فکر کردن به آنها می توانید در سراسر جهان به خاطر آنها هیچ ایده آنچه از یک نرم افزار مستلزم.

“این تقریبا برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که تام کولین یا لایحه Parcells اند گفت: به صداقت” مرا گفت.

پرسید: اگر او خوشحالم که او به ارمغان آورد Gettleman پس از قرار دادن او بر روی صندلی داغ مارا گفت: “کاملا.”

Gettleman گرفتار گرما برای تسلیم یک سوم دور پیش نویس انتخاب این سال برای حق رای دادن-برچسب دفاعی مقابله با لئونارد ویلیامز. مارا هیچ شکایت.

“لئونارد ویلیامز بهتر از هر بازیکن ما می تواند پیش نویس در دور سوم این سال که بسیار به من خواهد گفت:” مرا گفت. “و ما امیدواریم که در برخی از نقطه به او را امضا کردند.”

Gettleman امیدوار است یک تقویت ثانویه و دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام طرح می تواند به کاستن از نگرانی غول می توانید ساخت یک پاس راش.

“شما همیشه می توانید استفاده کنید بیشتر پاس rushers,” مرا گفت. “من آرامش توسط این واقعیت است که ما دفاعی کارکنان و سر مربی به نظر می رسد به مانند بچه ها که ما داریم.”

Linebacker کارتر کولین که عبور عجله وعده فراخوانده شد در دور هفتم. هرگز یک چیز بد را به یک کولین — هیچ رابطه ای به تام کولین در ساختمان است.

“است که بسیار جالب در حال حاضر” مارا گفت و دست هایش را.

غول نیست پیش نویس یک مرکز اما مرا گفت که او احساس نمی شد مهم نیاز است.

“ما برخی از گزینه های وجود دارد و من می دانم که Lemieux بچه است که ما پیش نویس از اورگان یک فرصت به یک مرکز” مرا گفت. “ما امیدواریم که [جان] Halapio می آید و [از خود آشیل آسیب] و ما هنوز هم اسپنسر قرقره.”

Gettleman و قاضی کار عاقلانه و مقرون به صرفه رویکرد در آژانس رایگان.

“من فکر می کردم ما یک کار خوب در رایگان آژانس” مرا گفت. “ما باید یک تیم بهتر در این سال ما بهتر بود یک تیم بهتر از این سال است.”

مرا هنوز به دیدار ابی قاضی سر مربی سگ شکاری طلایی که در خانه مانده در حالی که قاضی مشغول به کار در این پیش نویس از آپارتمان خود را در نزدیکی MetLife Stadium.

“همه سبک خود را چه می توانم به شما بگویم؟” مرا گفت و خندید. “ابی و نمی توان آن را به مانند پیش نویس [لایحه] Belichick سگ انجام داد.”

هیچ کس البته می داند که و یا اگر وجود خواهد داشت یک فصل NFL به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. NFL به عنوان تمام لیگ های حرفه ای است و در انتظار راهنمایی از متخصصان بهداشت و مقامات.

“این کمی زود به پیش بینی که” مرا گفت. “بدیهی است که ما همه امیدوار خواهیم یک فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im