افسانه ای نیویورک کانگستر جان “سانی” Franzese سابق underboss از کلمبو خانواده جرم و جنایت شده در 103 با توجه به TMZ.

به عنوان یک مرد جوان با توجه به مافیا هاو روایات قومی Franzese بزرگ بود spender و به طور منظم در نیویورک Copacabana, کلوپ شبانه که در آن او hobnobbed با فرانک سیناترا و سامی دیویس جونیور

او همچنین تامین مالی ارائه به صورت کلاسیک 1972 فیلم “گلو عمیق.”

Franzese پدری در یک خانه سالمندان در نیویورک فاکس نیوز را تایید کرد.

او 100 هنگامی که او منتشر شد از فدرال مرکز پزشکی در Devens, Mass., بعد از اینکه محکوم به هشت سال زندان در سال 2011 در سن 93.

او به جرم اخاذی منهتن باشگاه نوار و یک پیتزا فروشی در لانگ آیلند. او مجبور شد به پسر جان Franzese جونیور شهادت علیه او در دادگاه در بروکلین.

Franzese مطرح شده یک خانواده در لانگ آیلند شد و گفت: با اجرای قانون شده اند یک نان برای کلمبو اوباش, کار اخاذی و وام بدون راکت.

او محکوم به 50 سال در سال 1967 سرقت از بانک شارژ. او پیشنهاد کاهش اگر او به هر گونه اطلاعات اما کانگستر نیست.

او به پایان رسید تا گرفتن آزادی مشروط اما رفت و برگشت به زندان است. او paroled تا شش بار اما بازگشت به زندان پس از هر بار.

Franzese در زمان غرور در زندگی با اموات کد “Omerta” و هرگز تبدیل شدن به یک اوباش موش.

“آنها از من خواست به رول تمام وقت” Franzese گفت Newsday در سال 2019. “من که نمی توانستم. چون من اصل. من هرگز می تواند به یک مرد تا آنجا که من می دانستم که آنچه در زندان بود. من نمی قرار دادن یک سگ در یک زندان غلاف.”

“او یکی از یک نوع” رابرت Lewicki بازنشسته FBI agent نقل عنوان کرد و گفت در سال 2017. “شده است وجود دارد هرگز یک پسر مثل پسرم. وجود خواهد داشت هرگز مرد دیگری مانند سانی — آخرین مرگ یک نژاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im