جان چوبی آخرین UCLA هورا نوبت 45 سال

او تا به حال ساخته شده قابل توجه این هرم موفقیت و در حال حاضر جان چوبی بود مربیگری UCLA Bruins برای آخرین بار.

تنها کنتاکی ایستاده بود بین چوبی و 10 خود را قهرمانی ملی در 12 سال. این بود که در سال 1975 سال پس از پرواز دیوید تامپسون و ایالتی کارولینای شمالی به پایان رسید دانشگاه UCLA رشته هفت متوالی NCAA عناوین در مرحله نیمه نهایی توسط ناراحت کننده بیل والتون و vaunted والتون باند.

کنتاکی منتظر بود دو روز پس از خسته چوبی آگاه بود, خود حیرت زده بازیکنان در رختکن بعد از یک عاطفی اضافه برنده بیش از لویی ملی در نیمه نهایی که او خواهد بود گذاشت.

“من رکوع را” چوبی و گفت: در قریب به اتفاق آرام. “من نمی خواهم به. من باید.”

حق در آن وجود دارد Andre miss kriti می دانستم که او و هم تیمی های خود ارسال کرده بودند جان های چوبی یک برنده است.

“من فقط کمربندش را بست بعد از این همه احساسات لحظه به دلیل این آمد از سمت چپ میدان, ما تا به حال هیچ ایده. و من گفت: “ما قصد داریم به پیروزی در این بازی در برابر کنتاکی بدون توجه به آنچه’ ” miss kriti گفت: پست.

Miss kriti بود 6-پا-3 دو زمان دبیرستان همه آمریکایی محصول از سانی هیل لیگ و چارلز بیکر در لیگ طلایی بسکتبال سن در فیلادلفیا. Miss kriti, یک پیاده روی سه دو یک دانشجو/شاگرد سابق 76ers گارد مورچه کلارک و توپ-دست زدن به صدای تیز و تند بابی لوئیس و یک اسکار رابرتسون فن.

“من زندگی چهار بلوک از ارل مونرو او استفاده می شود به بیا به بازی در یک مدرسه به نام Landreth; یک مدرسه ابتدایی بود که بسته بندی شده با همه از پژمردگی چمبرلین به مرد راجرز به آل Attles در روزهای شنبه و یکشنبه” miss kriti گفت.

چوبی فرستاده دستیار دنی Crum به miss kriti و Overbrook دبیرستان به استخدام او است. Overbrook تولید کرده و حاجب و نگهبان والت Hazzard که تا به حال منجر چوبی به اولین قهرمانی ملی در سال 1964.

“من آمد به UCLA به دلیل لو Alcindor [Kareem Abdul-Jabbar],” miss kriti گفت. “به عنوان یک بچه در آینده و سپس به تماشای او در UCLA مرا آگاه UCLA.”

یک بازیکن تنیس که او نیز رفت و به UCLA به نام Arthur Ashe بازدید Overbrook برای پر کردن miss kriti در دانشگاه UCLA محیط اجتماعی و منطقه است. “او بسیار کاربردی در نقاشی یک تصویر” miss kriti گفت.

مسابقات NCAA گسترش از 25 به 32 در سال 1975 و پس از برونز, No. 1 دانه در غرب تا به حال به شکست میشیگان و سپس مونتانا سپس ایالتی آریزونا. و پس از آن آمد مجزا کشیدن-نبرد در برابر لویی.

“لویی بود نیمه مانند بازی خودمان” miss kriti گفت: “از آنجا که دنی Crum شد و در حال حاضر مربی در لوییویل.”

این نبود یکی از آن UCLA تیم که الهام گرفته از ترس. شاید برخی از هاله و رمز و راز اما هیچ ترس و هیچ Alcindor هیچ والتون. چوبی وابسته در شش مرد — miss kriti, ریچارد واشنگتن Marques Johnson, Dave Meyers, پیت Trgovich و رالف Drollinger. آن معنی نیست که آنها نمی پوشیدن قلب خود را در سینه.

“هنگامی که شما به UCLA شما در حال حاضر استفاده می شود به آن” miss kriti گفت. “زمانی که من آمد به UCLA آنها تا به حال موفق به کسب هفت قهرمانی ملی و پنج در یک ردیف. برای مربی جان چوبی به انتخاب من برای آمدن به این معنی که آنها می خواستند به ادامه انجام این کار شماره 1 در این کشور است. سپس هنگامی که من وجود دارد, من بخشی از والتون باند. فشار بودن شماره 1 بود که مانند خوردن صبحانه. که یک بخشی از زندگی است. اما من فکر می کنم ما بیشتر شک — پس از بیل و جمال [ویلکس] و این تیم فارغ التحصیل ما بیشتر شک.”

اما miss kriti و بقیه برونز هرگز شک آنها را ارسال مورد علاقه خود را مربی راه حق.

“این جان های چوبی!” Miss kriti گفت. “شما اینجا نشسته با بزرگترین مربی همیشه. و او به شما گفتن که این بازی نهایی در روز شنبه.”

UCLA تا به حال استفاده از بازی بازی مسابقات قهرمانی در سان Diego Sports Arena. اما Joe B. سالن Wildcats بزرگ بود و دشوار بود و ناخودآگاه ارشد تیرانداز ماهر به نام کوین Grevey که کاهش 34 امتیاز در عنوان بازی.

“من سمت راست وجود دارد بر روی او دست خود را در چهره و او هنوز هم میزد چند از کسانی که عکس” miss kriti گفت.

و از آن مهم نبود.

چند وقت پیش miss kriti را به تماشای بازی در تلویزیون.

“او می گوید:” انسان آندره شما عمل مانند شما نمی مراقبت از هیچ چیز در مورد آنچه کنتاکی انجام شد’ ” miss kriti گفت. “‘در حالی که برای آنها لگد زدن لب به لب خود را و آنها پرتاب همه چیز را تا به حال در شما, اما شما فقط به نظر می رسید مثل شما فقط … فقط نگه داشته و در رفتن صورت خود را هرگز تغییر کرده است.’ “

Miss kriti بازی هر دقیقه از آخرین بازی های سه و مقعر قهرمانی-بازی رکورد 14 کمک می کند. واشنگتن (28 امتیاز 12 ریباند) و مایرز (24 امتیاز و 11 پرتاب ریباند) Marques جانسون و 7-پا-3 Drollinger نیز افزایش بزرگ برای برونز. آن زمان یک تیم تلاش کنند.

“آن را مانند” من اهمیتی نمی دهند آنچه انجام می دهند, آنها برنده این بازی’ ” miss kriti گفت. “من حدس می زنم آن را به هم تیمی های من و آنها آمدند تا با اجرای برنامه بیش از حد.”

نهایی شد UCLA 92, کنتاکی, 85.

تاریخ مارس 31 — 45 سال پیش روز سه شنبه.

جان چوبی آخرین بازی.

“شما می توانید ببینید امداد در چهره اش” miss kriti گفت: “و در عین حال بدیهی است که شادی.”

Miss kriti چوبی برداشت و گفت: “مربی شما باید یک زندگی خوب.”

Miss kriti, 66, هرگز خود را فراموش کرده ام, مربی هرگز فراموش کرده است که چوبی متنفر بودن دارای برچسب “جادوگر وستوود.” Miss kriti زندگی پنج دقیقه از چوبی را Encino, کالیفرنیا., خانه و دو ساعت را صرف در یک زمان صحبت کردن در بسکتبال و زندگی است.

“راه را به او آموخت, بازی و راه او رفت و در مورد انجام کسب و کار خود را ساخته شده او را ویژه” miss kriti گفت.

Miss kriti پیشگام مبارزات انتخاباتی سابق از بازیکنان به عنوان دور برگشت به عنوان 1940s به نوشتن نامه به رئیس جمهور برای دریافت چوبی مدال آزادی ریاست جمهوری. چوبی نوشت رو به جلو برای miss kriti آینده کتاب “آناتومی یک قهرمان” 25 سال پروژه قطع COVID-19 که شامل بیش از 600 عنوان عکس.

“صادقانه مرد وفادار مرد, یک مرد از کلام او” miss kriti گفت: از چوبی.

Miss kriti که بازی برای, کانزاس, شهرستان Kings (1976-78) و واشنگتن گلوله (1980-81) شروع ساختمان خود هرم موفقیت هنگامی که او اختراع لمسی دستکش اختراع در سال 1999 برای بازیکنان در تمام سنین و مهارت است. سابق NBA بزرگ Jason Kidd است vouched برای آن است.

“این نیروهای آنها را به استفاده از نوک انگشتان خود را برای تبدیل شدن به بهتر dribblers بورس. این قراره بازی را به سطح بعدی” miss kriti گفت.

او تا ابد سپاسگزار است که او برای مربی که در زمان UCLA به سطح بعدی.

“این یکی از بزرگترین چیزهایی که تا کنون است که می تواند اتفاق می افتد به یک فرد” miss kriti گفت. “بهترین است که تا کنون آن را انجام داد. آن را دریافت نمی کند بیش از حد بهتر از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>