Johnny Manziel در زمان یک شات در XFL در شب جمعه وقتی پرسیده شد که در توییتر اگر او را برای بازی در لیگ حرفه ای فوتبال که روز سه شنبه.

“ComebackSZN هنوز زنده اگر خانواده نمی دانم” Manziel توییتی. “نه فقط برای بازی لیگ دیگری است که رفتن به در برابر شما میدوی را از طریق فصل.”

Manziel — که دو بازی برای ممفیس بیان در داد از فوتبال آمریکایی در بهار گذشته قبل از لیگ خورده — گفت: او خوب خواهد بود اگر او هرگز پخش فوتبال دوباره.

“اگر من هرگز انتخاب کنید تا توپ دوباره این همه عشق. من بیشتر بود روشن ترین relatable کالج, بازیکن فوتبال برای همیشه آن را انجام دهد” او در توئیتر خود نوشت. “همه چیز من راه و آن راه را بیشتر از من همیشه می تواند از تصور است. بازی به من و زندگی من برای همیشه سپاسگزار.

“با تشکر از شما به افرادی که پرنیان با من تا پایان. چه یک سفر از آن بوده است.”

آن شده است یک زمان به چالش کشیدن در Manziel زندگی شخصی به تازگی.

Johnny Manziel
Johnny ManzielAP

در دسامبر, مدل Bre Tiesi رسمی ثبت طلاق از سابق NFL quarterback با توجه به TMZ ورزشی. زن و شوهر در ابتدا شکست در اوایل سال جاری پس از تنها یک سال از ازدواج. Tiesi متهم Manziel از تقلب در او در حالی که در پاسخ به نظرات در Instagram سوال که چرا او حذف تصاویر از سابق Browns در دور اول انتخاب از رسانه های اجتماعی خود را.

با وجود این بسیاری از بحث برانگیز لحظات در زندگی حرفه ای خود Manziel ئی اصرار داشت در روز جمعه tweetstorm که او در قاب از ذهن است.

“من بهترین من شده است در مدت زمان طولانی” Manziel توییتی. “خوشحال, سالم, عشق زندگی, اما من هم امروز من می خواهم به آتش الاغ خود را اگر شما عمل می کنند تا در من اشاره.

“زندگی خیلی کوتاه به نشت نفرت 24/7. درمان افراد مبتلا به احترام آنها آرزوی بهترین و نگه داشتن یک پا در مقابل دیگری است. همه عشق نه نفرت 2020.

Manziel — که فقط 2-6 در هشت بازی او آغاز شده در دو سال NFL حرفه ای (2014-15) با Cleveland Browns — نبود همیشه پایین در XFL.

در ماه ژوئن گذشته او به نظر می رسد باز به ایده بازی در XFL با هوستون Roughnecks و reuniting با خود ژوئن جونز که سر مربی و مدیر کل هوستون XFL تیم. قبل از کوتاه خود را از روی لئامت دادن در AAF, Manziel برای جونز در حالی که او در لامپ کم مصرف با همیلتون Tigercats قبل از اینکه معامله به مونترال Alouettes زمانی که او قادر به ضرب و شتم از استارت ارمیا Masoli.

“من لذت می برد هر روز من با مربی جونز” Manziel گفت: گفت: هوستون کرونیکل ، “بودن در جرم بود بهترین قسمت هر روز. من می دانم که او موفق می شود به هر جا که او مربیگری.

“این پرتاب یک سنگ از کالج استیشن,” او گفت: با اشاره به نزدیکی جغرافیایی به Texas A&M که در آن او خود را بهترین در زمینه فوتبال لحظات. “بسیاری از Aggies سوار از هوستون به کالج استیشن. هوستون یک شهر بزرگ است که همیشه نزدیک و عزیز به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی