نیوجرسی داوران دستور Johnson & Johnson به پرداخت $750 میلیون دلار خسارت تنبیهی به چهار نفر که گفت: این شرکت پودر بچه به آنها سرطان است.

پنجشنبه حکم پس از دارویی غول مدیر عامل شرکت Alex Gorsky شهادت در طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته به مناسبت اولین زمان او گرفته بود ایستاده در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه بیش ادعا خطرات ناشی از آن پودر بچه.

“ما اعتقاد داریم که داوران صحبت شد به طور مستقیم به الکس Gorsky گفت:” کریس Placitella وکیل شاکیان.

اما Johnson & Johnson تنها در قلاب برای مجازات از حدود 185 میلیون نفر به دلیل نیوجرسی دولت قانون است که محدودیت خسارت تنبیهی به پنج برابر جبرانی خسارت در یک مورد. های مختلف هیات داوران به شاکیان $37.2 میلیون دلار غرامت در اوایل مرحله از محاکمه.

نیوجرسی-بر اساس Johnson & Johnson گفت: آن تجدید نظر هر دو فاز است. این شرکت شکایت کرده و در بیانیه ای از “تعداد زیادی از خطاهای قانونی که قرار داوران به اطلاعات بی ربط و مانع آنها از شنیدن معنی دار شواهد است.”

چهار شاکیان در این پرونده ادعا شده که آنها مزوتلیوما و سرطان مؤثر بر مخاط ریه زیرا آنها با استفاده Johnson & Johnson پودر تالک با توجه به وال استریت ژورنال. بیش از 16,000 شاکیان شکایت این شرکت گفت: آن پودر باعث مزوتلیوما و یا سرطان تخمدان و Johnson & Johnson نیست به مصرف کنندگان هشدار به درستی این مقاله گزارش شده است.

رویترز تحقیقات منتشر شده در سال 2018 یافت که جانسون و جانسون را فاش نمی کند کشف مقدار کمی از آزبست در آن تالک بیش از چند دهه. آزبست می تواند باعث سرطان می شود هنگامی که استنشاق و مرتبط شده است مزوتلیوما. این شرکت را رد کرد و این گزارش در آن زمان است.

Johnson & Johnson به یاد می آورد در مورد 33,000 بطری از پودر بچه در ماه اکتبر پس از یک غذا و داروی آمریکا پیمانکار در بر داشت مقدار کمی از آزبست در نمونه پودر بچه. این شرکت بعد از سرزنش FDA پیمانکار برای ترساندن و گفت: در خارج از آزمایش هیچ آزبست در پودر بچه نمونه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im