Johnson & Johnson اراضی $1B دولت برای مقابله با افزایش coronavirus واکسن ظرفیت

Johnson & Johnson گفت: آن و دولت آمریکا را سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار برای ایجاد به اندازه کافی ظرفیت تولید به بیش از 1 میلیارد دوز واکسن آن است که تست را متوقف جدید کروناویروس که به کشته شدن بیش از 35 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

به عنوان بخشی از توافق دولت آمریکا پرداخت خواهد شد $421 میلیون دلار برای حمایت از این شرکت در تلاش برای ساخت جدید ظرفیت تولید در ایالات متحده است.

J&J در گفت و گو با انتخاب خود منجر کانديد واکسن و شروع به تست انسان در ماه سپتامبر با یک چشم بر داشتن از آن آماده تحت اضطراری با استفاده از مجوز در اوایل سال 2021 به مراتب سریعتر از معمول 18 ماه دوره که در آن طول می کشد برای واکسن به آزمایش می شود, تایید و پس از آن تولید شده است.

J&J افسر ارشد علمی دکتر پل Stoffels به رویترز گفت این شرکت تا به حال برای شروع ramping تا ظرفیت تولید در حال حاضر حتی قبل از آن یک سیگنال است که به آن واکسن آزمایشی نامزد کار می کند. این شرکت شروع به ساخت واکسن در معرض خطر بدون دانستن برای مطمئن شوید که کار می کند.

“است که تنها گزینه برای ما برای به دست آوردن آن در زمان” Stoffels گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

این شرکت دارای یک کارخانه تولید در هلند است که می تواند تا 300 میلیون دوز از واکسن Stoffels گفت:, و اضافه کرد که “مطلقا نمی خواهد کافی برای جهان است.”

او گفت: J&J است که شروع به ساخت یک کارخانه در ایالات متحده در حال حاضر, بنابراین می توان آن را آماده برای تولید واکسن تا پایان سال هنگامی که داده ها از آن آزمایش های بالینی نشان خواهد داد که آیا این واکسن کار می کند.

نزدیک به نیمی از 1 میلیارد دلار خواهد از ما پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) است که به دنبال گسترش در J&J قبلی همکاری با آژانس است.

Stoffels گفت: همچنین این شرکت سراغ تولید گیاهان در دیگر نقاط اروپا و آسیا است که قادر به ساخت این نوع از واکسن این شرکت در حال کار بر روی.

تا کنون J&J است که هر دوز آن واکسن برای انسان است. اما Stoffels گفت: coronavirus واکسن خواهد بود بر اساس همان تکنولوژی استفاده می شود به آن, ابولا, واکسن است که به طور گسترده ای مورد استفاده در مردم و این شرکت معتقد است که آن را اثبات بی خطر است.

تست ایمنی واکسن است و حتی مهم تر برای درمان به آنها داده می شود به افراد سالم برای جلوگیری از عفونت. که می تواند 1 میلیارد نفر یا بیشتر در سراسر جهان است.

در آزمایشگاه مطالعات کانديد واکسن تولید کرده است قوی خنثی سازی آنتی بادی ها به ویروس – نوع نیاز به یک موفقیت آمیز واکسن.

J&J ادامه خواهد داد آزمایش واکسن در مطالعات حیوانی این تابستان و برنامه ریزی برای شروع آزمایشات انسانی در سپتامبر.

جدید کروناویروس آغاز شد که در ووهان چین آلوده مردم در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. ایالات متحده با بیش از 143,00 مورد تایید شده از COVID-19 – بیماری ناشی از ویروس است که اغلب موارد در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>