اردن جنکینز شرط بندی روی خود را دوباره در جت بازگشت

جت در روز دوشنبه دوباره امضا را سازنده ترین linebackers از فصل گذشته — اردن جنکینز و جیمز بورگس.

در اوایل روز آنها به unheralded بورگس بود که یک غیر-مناقصه محدود رایگان عامل چیزی است که او هرگز تا به حال: امنیت شغلی است. برای یک سال. اما برای شهری که با وجود داشتن تبدیل شده 26 مارس 9 منتشر شده هشت بار توسط شش تیم در خود عشایری NFL حرفه ای, یک سال باید احساس ابدیت.

در روز بعد آنها به توافق نظر با اردن جنکینز برای یک سال در $5 میلیون دلار بود که برای اولین بار گزارش شده توسط NFL شبکه و تأييد لیگ یک منبع توسط پست.

Jenkins, 26 در حال آمدن است خاموش خود را بهترین فصل به عنوان یک نرم افزار ضبط حرفه ای-بالا هشت کیسه با وجود از دست رفته دو بازی با یک آسیب گوساله. کسانی که همراه بودند نه تکل برای ضرر و زیان و 13 کارفرمایی بازدید.

با وجود تنها شروع 11 از 16 بازی در سال 2018 6-پا-3, 259 پوند جنکینز تا به حال حرفه ای-بالا 15 کارفرمایی بازدید. او بهبود تدریجی در هر یک از چهار فصل.

Jordan Jenkins
اردن جنکینزAP

هر چند او نه نخبگان تصویب حمله کننده, جنکینز یک سوم 2016-دور پیش نویس انتخاب یک مولد بازیکن که او نیز اتفاق می افتد به یک رهبر تیم و مثبت قفسه اتاق حضور.

جنکینز وارد اولین نرم افزار در نامحدود رایگان آژانس با اعداد بزرگ و طولانی مدت امنیت در ذهن است.

“سال گذشته [2018] من نشسته بود وجود دارد اعداد و زرنگ من همان است که برخی از بچه ها گرفتن پرداخت می شود” جنکینز گفت: در پایان 2019 فصل است. “گفتم مرد من انتخاب اشتباه سال به هفت کیسه چون من هنوز به آینده را به هر حال در همان قرارداد.’ زمانی که این قرارداد است که زمانی که من شروع به مانند ‘OK چه کنیم؟’ “

رایگان-بازار پایان ندارد تا به عنوان حاصلخیز به عنوان جنکینز را امیدوار بنابراین او تصمیم به بازگشت به جایی که او می داند — و به گرگ ویلیامز دفاعی هماهنگ کننده او معتقد است واز بهترین نتیجه را از او.

در میان تیم های معتقد به در نظر گرفته اند امضای جنکینز شامل غول و کلاغ.

پس جنکینز بازگشت به linebacking سپاه است که به احتمال قوی با بازگشت C. J. Mosley که تنها صرفهجویی به دلیل آسیب کشاله ران او رنج می برد در فصل بازکن و اوری ویلیامسون که بازی نمی کند و در همه پس از درد و رنج آسیب زانو در پیش فصل.

این جنکینز و بورگس دوباره خریدهای آمده سه روز پس از آنها آورده همکار linebacker نویل هویت و برگشت در یک سال 2 میلیون دلار قرارداد.

بورگس با خود سرگردان تاریخچه و چگونه مولد او تبدیل به یکی از, احساس خوب, داستان در جت فصل گذشته.

سابق undrafted عامل رایگان از لویی شروع شده 10 بازی با این تیم شروع linebacker سپاه ویران شده توسط در دراز مدت صدمات به Mosley و ویلیامسون و او تولید یک حرفه ای-بالا 80 پردازد و تا به حال برای اولین بار حرفه ای رهگیری. او همچنین 2.5 کیسه 18 پردازد برای از دست دادن و یا بدون به دست آوردن و پنج پاس دفاع کرد.

کوچکتر (6 پا, 230 پوند) بورگس بازی تمام 662 دفاعی snaps گذشته و نه بازی.

“چند بار به او قطع شده است?” ویلیامز گفت: در ماه نوامبر هنگامی که صحبت کردن در مورد برگس و NFL ادیسه. “کسانی که بچه ها سرگرم کننده به مربی. من عاشق این واقعیت است که ما تا به حال یک شانس برای برنده شدن با این نوع از بچه ها.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بورگس به نام خود سوار راکی “زشت طرف NFL است که مردم واقعا نمی دانم در مورد.”

او خود را آغاز کرد NFL حرفه ای با آدم Gase را دلفین ها در سال 2016 هر چند او هرگز برای میامی. او, با این حال بازی برای ویلیامز با براونز در 2017-18.

Gase و ویلیامز به ارمغان آورد او را به جت های گذشته ممکن است. او در میان نهایی کاهش در اواخر ماه اوت پس از Mosley دچار آسیب کشاله ران در, درب بازکن, بورگس امضا شد به جت های تمرین تیم ملی. هفت سال بعد او اولین جت در جکسون ویل.

در حال حاضر او تحت قرارداد برای سال آینده با حداقل کمی ناآشنا امنیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>